rekordas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rekordas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rekordas“.

Lietuvis aplankė visas pasaulio šalis: prireikė 25 metų

Lietuvis Danas Pankevičius vakar pribloškė visus – vyras paskelbė, kad aplankė visas pasaulio valstybes. Tam prireikė 25-ių metų nuolatinio keliavimo be pertraukų, tačiau dabar Danas džiaugiasi, kad jam pavyko. Vyras tikino, kad tikslas aplankyti visas pasaulio valstybes atsirado vos prieš porą metų.
83 2024-06-21

Vyko tradicinis renginys Šiauliuose: siekė pagerinti seną rekordą

Daugiau nei tūkstantis dviračių riedėjo Šiaulių gatvėmis, oficialiai atidarydami sezoną. Toks tradicinis važiavimas, anksčiau dviračių miestų tituluotuose Šiauliuose, vyko jau 13-tus metus, taip bandyta siekti ir rekordo.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Būrys dviratininkų važiavo Šiaulių gatvėmis: vieniems tai – kasdienis užsiėmimas, kiti nuo dviračių dulkes nupučia tik esant ypatingoms progoms, kaip ši.

Cristiano Ronaldo tapo Saudo Arabijos rekordininku ir unikalaus pasiekimo autoriumi

Pirmadienį buvo sužaistos paskutinės Saudo Arabijos profesionalų lygos sezono rungtynės. Paskutiniame ture pergalę šventė „Al Nassr“ klubas, kuriame sužibėjo Cristiano Ronaldo. Jo ekipa 4:2 nugalėjo „Al Ittihad“ ekipą, o portugalas į varžovų vartus siuntė du įvarčius. Du pelnyti įvarčiai leido C. Ronaldo pagerinti lygos rekordą. Jis sezoną baigė su 35 smūgiais – daugiausiai per visą lygos istoriją.
2024-05-27

Mykolas Alekna – apie pavardės „svorį“, rekordinį metimą ir kylantį spaudimą: „Nemanau, kad man tai yra problema“

Nors Mykolui Aleknai dar tik 21-eri, jo pavardė jau įrašyta į disko metimo istorijos metraščius. Beveik prieš mėnesį jis pagerino net 38 metus gyvavusį pasaulio rekordą ir yra naujasis disko metimo karalius. Europos čempionas varžybose Ramonos mieste (JAV) rekordiniu penktuoju metimu diską nusviedė 74,35 metrus. Įdomu, kad M. Alekna kartu pagerino ir savo tėčio Virgilijaus asmeninį rekordą, kuris buvo 73,88 metrai.
2024-05-13

Triuškinamai laimėjęs „Bayer“ pasiekė dar vieną rekordą

Vokietijoje dar vieną sėkmingą pasirodymą surengė Lėverkuzeno „Bayer“. „Bundesliga“ nugalėtojų titulą jau užsitikrinę Xabi Alonso auklėtiniai 5:1 nepaliko jokių vilčių „Eintracht“ komandai „Bayer“ gretose šioje akistatoje įvarčiais pasižymėjo penki skirtingi žaidėjai. Iš pradžių tikslūs buvo Granitas Xhaka, Patrikas Schickas ir Exequielis Palaciosas, , o vėliau prie jų prisijungė po keitimo į aikštę žengę Jeremie Frimpongas ir Victoras Boniface‘as.
2024-05-05

Vienintelis toks pasaulyje: unikalus Mindaugo Kiero pasiekimas, kuris nepakartotas per visą istoriją

Lietuva per savo istoriją gali pasigirti savo gretose turinti ir pasaulio čempionatų rekordininką. Mindaugas Kieras yra vienintelis ledo ritulininkas per visą istoriją, kuris sugebėjo į pasaulio čempionatus nuvykti 20 metų iš eilės. Neįtikėtiną stabilumą ir atsidavimą gimtinei M. Kieras pademonstravo 1999-2018 metais. Būtent 2018 metų pasaulio čempionatas Kaune tapo paskutiniu gynėjo akordu ilgoje ir pavyzdinėje karjeroje.
2024-04-24

Londone Kenijos bėgikė pagerino retą moterų pasaulio rekordą

Olimpinė čempionė Peres Jepchirchir pagerino moterų pasaulio rekordą ir sekmadienį laimėjo 44-ąjį Londono maratoną. 30-metė bėgikė iš Kenijos per paskutinius 300 metrų išsiveržė į priekį ir finišo liniją priešais Bakingemo rūmus kirto per 2:16.16 val. bei pagerino Mary Keitany 2017 m. Londone vykusiose moterų lenktynėse pasiektą 2:17.01 val. rezultatą. Antroji finišo liniją kirto Etiopijos bėgikė Tigst Assefa (2:16.23 val.), o trečia – Joyciline Jepkosgei (2:16.24 val.
2024-04-21

Rekordu džiaugtis raginęs Gudžius sureagavo į „pseudospecialistų“ kritiką dėl istorinio Aleknos metimo: „Tegul kalba“

Olimpietis Andrius Gudžius žavėjosi kolegos Mykolo Aleknos prieš keletą dienų pasiektu naujuoju pasaulio rekordu ir į šalis vijo visas tas kalbas, kurie šį pasiekimą sumenkina. Kartu A. Gudžius pasidalino mintimis apie jo laukiančias dar vienerias olimpines žaidynes Paryžiuje. Priminsime, kad M. Alekna Ramonos miestelyje (JAV) vykusios „Oklahoma Throws Series World Invitational“ lengvosios atletikos varžybos įėjo į istoriją – jis sekmadienį čia pagerino net 38 metus gyvavusį pasaulio rekordą.
2024-04-17

Mykolas Alekna – apie rekordinį metimą ir SMS žinutę nuo tėčio: „Sakė, kad atlikau gerą darbą“

Mykolas Alekna padarė tai, ko niekam nebuvo pavykę pastaruosius 38-erius metus. Jis Lietuvos laiku naktį iš sekmadienio į pirmadienį JAV vykusiose „Oklahoma Throws Series World Invitational“ varžybose įėjo į istoriją, kai pagerino pasaulio rekordą.
50 2024-04-15

Mykolas Alekna – naujasis disko metimo karalius: lietuvis pagerino pasaulio rekordą!

Mykolas Alekna – naujasis disko metimo karalius ir rekordininkas. Lietuvis Ramonos miestelyje (JAV) vykusios „Oklahoma Throws Series World Invitational“ lengvosios atletikos varžybos įėjo į istoriją – jis sekmadienį čia pagerino net 38 metus gyvavusį pasaulio rekordą.
981 2024-04-15
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų