Adas Juškevičius sužaidė pasakiškas rungtynes Turkijos krepšinio lygoje. Snaiperis į varžovų krepšį siuntė vieną tritaškį po kito, bet to Stambulo „Galatasaray“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 78:85 (16:20, 22:20, 10:26, 30:19) pralaimėjo Ušako „Muratbey“.

„Galatasaray“ pirmojoje rungtynių pusėje priešinosi, bet trečiąjį kėlinį pralaimėjo 10:26.

A. Juškevičius buvo rezultatyviausias mače. 29-erių lietuvis per 27 minutes pelnė 22 taškus. Snaiperis pataikė šešis tritaškius iš devynių.

„Galatasaray“ (10 pergalių / 15 pralaimėjimų) užima 10-ąją čempionato poziciją. Lygoje žaidžia 16 komandų.