Londono „Arsenal“ 15-ą kartą klubo istorijoje ir trečią kartą per pastaruosius ketverius metus iškovojo „FA Community Shield“ taurę.

„Wembley“ stadione vykusiame mače „Arsenal“ po baudinių serijos 4:1 palaužė Anglijos čempionę Londono „Chelsea“ ekipą.

Reguliarus rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Chelsea“ pirmavo po 46-ą minutę pelnyto Victoro Moseso įvarčio, tačiau 82-ą minutę „Arsenl“ naujokas Seadas Kolasinačas išlygino rezultatą.

„Arsenal“ pasižymėjo netrukus po to, kai iš aikštės dėl grubios pražangos buvo išvarytas „Chelsea“ saugas Pedro.

Baudinių serijoje pasižymėjo visi keturi „Arsenal“ žaidėjai – Theo Walcottas, Nacho Monrealis, Alexas Oxlade-Chamberlainas ir Olivier Giroud, o „Chelsea“ komandoje tikslus buvo vienintelis Gary Cahillas.

Vartininkas Thibaut Courtois ir klubo naujoko Alvaro Morata baudinių nerealizavo.