Eglė Balčiūnaitė laimėjo bronzos medalį tarptautinėse varžybose „Meeting Belfort-Montbeliard“ Prancūzijoje. Lengvaatletė buvo trečia 800 metrų bėgimo rungtyje.

28-erių lietuvė distanciją įveikė per 2 minutes 3,59 sekundės. Už E. Balčiūnaitę buvo greitesnės Ugandos ir Benino sportininkės. Nugalėjo Dorcus Akjok (2 minutės 1,29 sekundės), antra finišavo Noelie Yarigo (2 min. 2,29 sek.).

Ketvirta liko vengrė Bianka Keri (2 min. 3,68 sek.). Ją E. Balčiūnaitė pranoko 0,9 sekundės.

„Likus 100 metrų ji mane aplenkė ir tai man labai nepatiko. Likus 50 metrų aš ją aplenkiau, – su šypsena tv3.lt pasakojo E. Balčiūnaitė. – Laiku nesu labai patenkina. Tikėjausi 800 metrų įveikti greičiau ir pasiekti savo geriausią sezono rezultatą.“

Jį šiaulietė užfiksavo prieš dvi savaites Belgijoje, kai 800 metrų nubėgo per 2 minutes 3,37 sekundės.

Šį laiką E. Balčiūnaitė galės pagerinti kitą savaitę. Lietuvė dalyvaus varžybose Ispanijoje.

Šiemet pagrindinis lengvaatlečių startas – rugpjūčio 4–13 dienomis Londone vyksiantis pasaulio čempionatas. Eglei, norinčiai į jį patekti, reikia įvykdyti 800 metrų bėgimo rungties normatyvą, kuris yra 2 minutės 1 sekundė.

„Iššauti galiu bet kuriuo momentu“, – kalbėdama apie normatyvą juokėsi Eglė.

Ji iki pasaulio čempionato dalyvaus ne tik varžybose Ispanijoje, o ir Europos komandiniame čempionate Tel Avive. Vėliau lauks pora startų Šveicarijoje.