noelie yarigo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „noelie yarigo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „noelie yarigo“.

Pasaulio čempionę aplenkusi Eglė Balčiūnaitė: nebuvo idealiai, bet gerai

Vienos prestižiškiausių lengvosios atletikos rungčių pusfinalyje – lietuvė. 66 tūkst. aistruolių užtvindytame Londono olimpiniame stadione 800 m rungties atranka sėkmingai susiklostė Eglei Balčiūnaitei. Ji nuotolį įveikė per 2 min. 1,21 sek. bei savo bėgime užėmė trečiąją vietą, garantuojančią tolimesnę kovą dėl apdovanojimų. „Negalima sakyti, kad buvo idealiai, bet taip – buvo gerai. Nesitaupiau, tiesiog pasiėmiau gerą poziciją ir laikiausi, kad neužleisčiau (varžovių – lengvoji.
2017-08-10

Bėgikė Eglė Balčiūnaitė – trečia tarptautinėse varžybose Prancūzijoje

Eglė Balčiūnaitė laimėjo bronzos medalį tarptautinėse varžybose „Meeting Belfort-Montbeliard“ Prancūzijoje. Lengvaatletė buvo trečia 800 metrų bėgimo rungtyje. 28-erių lietuvė distanciją įveikė per 2 minutes 3,59 sekundės. Už E. Balčiūnaitę buvo greitesnės Ugandos ir Benino sportininkės. Nugalėjo Dorcus Akjok (2 minutės 1,29 sekundės), antra finišavo Noelie Yarigo (2 min. 2,29 sek.). Ketvirta liko vengrė Bianka Keri (2 min. 3,68 sek.). Ją E. Balčiūnaitė pranoko 0,9 sekundės.