Ketvirtadienį A lygos lyderių rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Marijampolės „Sūduva“ po įvarčio pirmajame kėlinyje pirmavo, bet po pertraukos Klaipėdos „Atlantas“ rezultatą išlygino.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti.

„Atlanto“ gretose neįmušė Jurijus Vereščiakas, geroje padėtyje atsidūręs Donatas Kazlauskas. Sykį sudrebintas ir „Sūduvos“ virpstas. Į jį iš toli pataikė Olegas Dmitrijevas.

„Sūduvos“ futbolininkas Karolis Laukžemis buvo pabėgęs vienas prieš vartininką Deividą Mikelionį. Pastarojo puolėjas nepergudravo.

Vienintelį pirmosios rungtynių pusės įvartį pelnė tas pats K. Laukžemis. Jis 23-ąją minutę pasižymėjo po Andro Švrljuga perdavimo iš dešinės.

Buvusio „Atlanto“ futbolininko K. Laukžemio įvartis pergalės „Sūduvai“ neatnešė.

66-ąją minutę J. Vereščiakas atliko perdavimą į dešinę, ten pro Radanfaho Abu Bakro gynybą prasibrovė ir rezultatą išlygino Andrejus Paniukovas. Rusas – rezultatyviausias lygos futbolininkas, įmušęs 10 įvarčių.

„Sūduva“ (19 taškų) užima antrąją A lygos poziciją, „Atlantas“ (18 tšk.) – trečiąją.