donatas kazlauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas kazlauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas kazlauskas“.

Komandos draugo šou po antrojo įvarčio nesureikšminęs Gertmonas: „Pasikarščiavo – kam nebūna“

Antradienio vakarą Vilniuje vyko tikra futbolo šventė. Nors buvo tikimasi lengvos Turkijos milžinų „Galatasaray“ pergalės, Vilniaus „Žalgiris“ parodė savo charakterį ir svečius namo išleido lygiu rezultatu – 2:2. „Išlyginome rezultatą, važiuojame į Turkiją, viskas spręsis vienose varžybose. Labai džiugu, kad nepasidavėme, žaidėme iki galo ir pavyko išlyginti“, – po rungtynių kalbėjo „Žalgirio vartininkas Edvinas Gertmonas. Rungtynės vartininkui buvo tikrai nelengvos.
2023-07-26

Vladimiras Čeburinas: „Už visų titulų, pergalių, šansų stovi labai daug darbo“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir puolėjas Donatas Kazlauskas po užsitikrinto čempionų titulo kalbėjo santūriai ir teigė, jog pašvęsti bus galima vėliau. Žalgiriečiai po pergalės 2:1 prieš Kauno rajono „Hegelmann“ įgijo 15 taškų pranašumą ir užsitikrino čempionų titulą dar likus sužaisti kelis turus. „Tradiciškai dėkoju mūsų aistruoliams, taip pat Vilniui ir miesto savivaldybei už dėmesį. Gana anksti užsitikrinome titulą, bet sezonas dar nesibaigė.
2022-10-24

Čeburinas: „Į pertrauką išeiname su gera nuotaika“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Riterius“ dėkojo aistruoliams už palaikymą sunkesniu periodu, o Donatas Kazlauskas pripažino, kad antrasis kėlinys buvo įtemptas. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau antrajame „Riteriai‘ atsilikimą sušvelnino ir grasino išlyginti. Visgi tašką (3:1) rungtynių pabaigoje padėjo Renanas. „Bravo aistruoliams, eilinį kartą mums sukūrė gerą palaikymą.
2022-09-19
Loterijos laimėjimas (nuotr. Shutterstock.com) Loterijos laimėjimas (nuotr. Shutterstock.com)

Dar vienas rekordinis laimėjimas – uteniškiui atiteko beveik 6 milijonai eurų

Trečiadienio vakarą tarptautinėje loterijoje „Vikinglotto“ uteniškis laimėjo Aukso puodą su 5,8 milijono eurų. Laimingasis bilietas, žaidėjui atnešęs 5 799 299,7 Eur, pirktas kovo 2-osios rytą, „Aibės“ tinklo parduotuvėje „Rašė“, esančioje J. Tumo-Vaižganto g. 17, Utenoje. „Praėjo tik vos daugiau nei mėnuo nuo rekordinio, per visą Lietuvą nuskambėjusio laimėjimo, kai vilnietis susižėrė 24 milijonus eurų.
2022-03-03

24 mln. eurų laimėjęs vilnietis – turtingiausių lietuvių sąraše: specialistai jam ir kitiems siunčia skubų įspėjimą

Praėjusį penktadienį Lietuvoje buvo laimėtas rekordinis loterijos prizas – daugiau nei 24 mln. eurų. Dar pirmadienį vakare paaiškėjo loterijos laimėtojas. Tai virš 40 m. amžiaus vadovu dirbantis vyras. Specialistai loterijos laimėtojus ragina juos kreiptis pagalbos, mat netikėtai gavus tokią pinigų sumą, gali būti sunku su ja susitvarkyti. Sausio 21-ąją pranešta, kad „Eurojackpot“ loterijoje vilnietis laimėjo 24 mln. eurų.

Lenkijoje Fedoro Černycho įvartis atnešė lygiąsias

Pirmadienį Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje įvarčiiu džiaugtis galėjo lietuvis Fedoras Černychas. Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkas padėjo savo komandai. Lietuvis žaidė startinėje sudėtyje ir įvartį pelnė 25 minutę, o po jo „Jaga“ pirmavo, bet varžovai, nepraėjus nei dešimt minučių, rezultatą išlygino nuo 11 metrų žymos, kuomet buvo paskirtas abejotinas baudinys dėl žaidimo ranka. F.Černychas iš viso žaidė 73 minutes, o 58 minutę buvo įspėtas geltona kortele.
2021-10-19

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Ivanauskas: „Iš kiekvienų rungtynių galima kažko pasimokyti“

Lietuvos rinktinė pirmadienį susirinko į kiek daugiau nei savaitę truksiančią treniruočių stovyklą, kurios metu bus sužaistos dar dvejos rungtynės pasaulio čempionato atrankos varžybose. Spalio 9 dieną 16 valandą Lietuvos rinktinė LFF stadione susitiks su Bulgarijos rinktine, o spalio 12 dieną 21.45 val. mūsiškių taip pat LFF stadione laukia kova su Šveicarija.
2021-10-04

Vilniaus „Ryto“ Taryboje – komikas Jankevičius ir buvęs ilgametis kapitonas

Vilniaus „Rytas“ išrinko devynis sostinės krepšinio bendruomenės atstovus, kurie artimiausius trejus metus sudarys klubo Tarybą bei trečiadienį surengė pirmąjį susirinkimą. Tarybai buvo pristatytas „Ryto“ organizacijos strategijos projektas, atvirai diskutuota, kaip po „Ryto“ vėliava sutelkti krepšinį mylinčius vilniečius, suvienyti sostinės krepšinio mokyklas į bendrą vaikų ir jaunimo ugdymo sistemą.
2021-04-01

Kazlauskas apie sezono starte laukiančius favoritus: man tinka

Donato Kazlausko karjera – lyg amerikietiški kalneliai. Įspūdingas startas, tačiau „sėdimas“ Lenkijoje, nelengvas sugrįžimas į „Atlantą“, tačiau netrukus visiškas atsiskleidimas tuometiniuose „Trakuose“, itin sunki praėjusio sezono pradžia, tačiau žymiai geresnė sezono pabaiga, įskaitant ir puikų įvartį atstovaujant Lietuvos rinktinei. Stebint Donatą Kazlauską šiandien, atrodo, kad šiemet jis pasiruošęs žengti dar vieną kokybišką šuolį į viršų.
2020-02-18

Į Lietuvos futbolo rinktinę grįžęs D. Kazlauskas: „Dveji metai buvo labai ilgi“

Po dvejų metų pertraukos į Lietuvos rinktinę sugrįžęs Donatas Kazlauskas vėl mėgaujasi žaidimu ir tikisi žengti į aikštę UEFA Tautų lygos rungtynėse. Penktadienį Lietuvos rinktinė Vilniuje susitiks su pasaulio čempionato dalyve Serbija. „Buvo ilgas laukimas, nes visada norisi patekti į rinktinę. Matyt, pastaruosius dvejus metus nerodžiau tokio žaidimo, kad būčiau vertas kvietimo į rinktinę. Bet sunkus darbas atsipirko“, - sako 24 metų D. Kazlauskas.