Lenkijoje Fedoro Černycho įvartis atnešė lygiąsias

Pirmadienį Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje įvarčiiu džiaugtis galėjo lietuvis Fedoras Černychas. Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkas padėjo savo komandai.

Lietuvis žaidė startinėje sudėtyje ir įvartį pelnė 25 minutę, o po jo „Jaga“ pirmavo, bet varžovai, nepraėjus nei dešimt minučių, rezultatą išlygino nuo 11 metrų žymos, kuomet buvo paskirtas abejotinas baudinys dėl žaidimo ranka.

F.Černychas iš viso žaidė 73 minutes, o 58 minutę buvo įspėtas geltona kortele. Rungtynės galiausiai ir pasibaigė lygiu rezultatu 1:1, o po jų „Jaga“ su 16 taškų yra septinta.

Izraelio stipriausioje lygoje sausus vartus išlaikė vartininkas Ernestas Šetkus, o jo atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ 1:0 įveikė Jeruzalės „Beitar“. E.Šetkui per rungtynes teko atremti tik vieną varžovų smūgį, kadangi jo komanda dominavo aikštėje, bet savo šansu pasinaudojo tik per pridėtą rungtynių laiką.

Tuo metu Rumunijoje sutriuškintas buvo Donato Kazlausko atstovaujamas Klinkėnų „Academica“ klubas, kuris išvykoje net 0:5 pralaimėjo Krajovos „Universitatea“ ekipai. D.Kazlauskas šias rungtynes pradėjo ant suolo, o aikštėje pasirodė 74 minutę, kai rezultatas jau buvo 0:4.

Rumunijos pirmenybėse „Academica“ ekipa su trimis taškais lieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.