Spaudos atgavimo dienos proga ketvirtadienį „Žalgirio“ draugijos sporto salėje vykusiose tradicinėse draugiškose rungtynėse Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) komanda 46:58 (9:18, 12:18, 16:11, 9:11) pralaimėjo sporto darbuotojų rinktinei STAR‘AI.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmę funkcionieriai pirmąjį kėlinį laimėjo 18:9, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 36:21. Per trečiąjį ketvirtį LSŽF ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki dešimties taškų 37:47. Įpusėjus paskutiniajam kėliniui, STAR‘Ų pranašumas sumažėjo iki septynių taškų 46:53, tačiau netaiklūs baudų metimai ir klaidos sutrukdė žurnalistams pakovoti dėl pergalės.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo 21 tašką surinkęs Egidijus Kalinauskas. Po 11 taškų pridėjo Donatas Kazlauskas ir olimpinis čempionas Romas Ubartas.

LSŽF komandai 14 taškų pelnė Gediminas Reklaitis, 11 - Rytis Sabas.