33
Bostono „Celtics“ – Čikagos „Bulls“ 97:111 (nuotr. SCANPIX)

NBA atkrintamosiose antrą kartą iš eilės krito geriausia Rytų konferencijos komanda – Bostono „Celtics“. Ji namie 97:111 pralaimėjo Čikagos „Bulls“ ir serijoje atsilieka 0:2.

33

Rungtynių pradžia „Celtics“ nieko blogo nežadėjo. Isaiah Thomo vedami šeimininkai mačą pradėjo 7:0 (2 minutė).

„Bulls“ netruko išlyginti rezultatą (9:9 – 4 min.). Vėliau – spurtuoti 9:0 (20:11 – 7 min.) ir įgyti dviženklį pranašumą (27:15 – 9 min.).

„Celtics“ antrojo kėlinio pradžioje buvo susigrąžinusi iniciatyvą (34:33), bet neilgam. Visą likusį rungtynių laiką pirmavo „Bulls“. Nors Bostono krepšininkai buvo priartėję (59:60), tačiau vėliau Čikagos ekipa didino atotrūkį.

„Celtics“: Isaiah Thomas 20 (6/15 metimų, 7/13 baudų, 5 klaidos), Jae Crowderis 16 (6/11 met.), Marcus Smartas 13 (6/11 met., 8 atkovoti kamuoliai), Avery Bradley 12 (5/15 met.), Kelly Olynykas 11.

„Bulls“: Jimmy Butleris 22 (8/19 met., 5/6 baud., 8 atk. kam., 8 rezultatyvūs perdavimai), Dwyane’as Wade’as 22 (9/16 met.), Robinas Lopezas 18 (8/11 met., 8 atk. kam.), Paulas Zipsteris 16 (6/8 met.), Nikola Mirotičius 13 (5/13 met., 7 atk. kam.), Rajonas Rondo 11 (5/11 met., 14 rez. perd., 9 atk. kam.).

„Bulls“, laimėjusi abejas rungtynes svečiuose, vyksta namo – į Čikagą, kur žais du serijos mačus.

„Celtics“ (53 pergalės / 29 pralaimėjimai) – stipriausia Rytų konferencijos reguliariojo sezono komanda. „Bulls“ (41/41) į atkrintamąsias prasibrovė aštuntu rezultatu. Tiek pat pergalių ir pralaimėjimų turėjo Majamio „Heat“.