Po 34-rių metų pertraukos į Anglijos „Premier“ lygą sugrįžta „Brighton & Hove Albion“ klubas. „Kirai“ nugalėjo „Wigan“ ir užsitikrino bilietą į aukščiausią divizioną.

Žaidėjai ir komandos sirgaliai iš karto puolė švęsti šio metų metus laukto įvykio, tačiau komandos treneris buvo ramesnis.

Chrisas Hughtonas metė savo ekipai iššūkį, kad šie ne tik gautų paaukštinimą lygose, bet ir triumfuotų „Championship“ lygoje.

Glenno Murray`aus ir Solly Marcho įvarčiai namuose padėjo Braitono ekipai 2:1 palaužti „Wigan“ klubą, o kai „Huddersfield“ praleido įvartį 88-ąją minutę, tai garantavo „kirams“ kelialapį į „Premier“ lygą.

Komanda laimėtų antros lygos titulą, jei penktadienį nugalėtų „Norwich“ klubą.

„Tai didžiulė motyvacinė bomba šiems žaidėjams. Tai nuostabus pasiekimas, ypač po praėjusio sezono. Visi žaidėjai norėjo tai padaryti, bet dabar dar turime laimėti taurę.

Mus puikiai palaikė fanai, o komanda labai patobulėjo, ypač išvykose. Tai buvo raktas į sezono sėkmę, – „Sky Sports“ cituoja trenerį Chrisą Hughtoną.

Kai kurie žaidėjai prisijungė prie komandos sirgalių ir pergalės šventimą pratęsė traukinyje.