wigan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wigan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wigan“.

Sensacija Anglijoje – trečio diviziono komanda išspyrė „Manchester City“ klubą iš taurės varžybų

Anglijos FA taurės aštuntfinalyje užfiksuota neeilinė staigmena. „Premier“ lygos lyderis „Manchester City“ klubas 0:1 nusileido trečiajame divizione rungtyniaujančiam „Wigan“ ir iškrito iš turnyro. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, bet pačioje kėlinio pabaigoje raudona kortelė buvo parodyta „Manchester City“ gynėjui Fabianui Delphui, kuris nuskynė varžovą. Šis sprendimas įsiutino Pepą Guardiolą, kuris nusivijo varžovų trenerį Paulą Cooką net tunelyje.
2018-02-20

Į „Premier“ lygą iškopę „kirai“ pergalę šventė ir traukinyje

Po 34-rių metų pertraukos į Anglijos „Premier“ lygą sugrįžta „Brighton & Hove Albion“ klubas. „Kirai“ nugalėjo „Wigan“ ir užsitikrino bilietą į aukščiausią divizioną. Žaidėjai ir komandos sirgaliai iš karto puolė švęsti šio metų metus laukto įvykio, tačiau komandos treneris buvo ramesnis. Chrisas Hughtonas metė savo ekipai iššūkį, kad šie ne tik gautų paaukštinimą lygose, bet ir triumfuotų „Championship“ lygoje.
2017-04-18

Skanduotė Willą Griggsa pavertė Europos futbolo žvaigžde

Sirgalių skanduotė Willą Griggą iškėlė į neregėtas aukštumas. Jis užėmė 25-ą vietą geriausių Europos futbolininkų sąraše. Šiaurės Airijos rinktinės narys nei karto nepakilo nuo suolo EURO 2016 turnyre, tačiau surinko tiek pat balsų kiek ir, tarkime, prancūzai Polis Pogba ar Hugo Lloris. O aplenkė W. Griggsas net Keviną De Bruyne, Keviną Grameiro ir Blaise Matuidi.
2016-07-18

Agresijos pliūpsnis: „Wigan“ regbininkas kumščiais „minkė“ varžovo veidą

Savaitgalį „Old Trafford“ stadione, Mančesteryje, vykusioje regbio „Super League Grand Final“ dvikovoje – neregėtas įvykis – žaidėjas pašalintas iš aikštės už agresyvų, nesportinį elgesį kone nokautuojant varžovą, rašo bleacherreport.com. „Wigan Warriors“ komandos žaidėjas Benas Floweris netikėtai agresyviai puolė varžovą Lance‘ą Hohaia. „St. Helen“ žaidėjas po stipraus nokautuojančio smūgio atsidūrė ant vejos, tačiau tuo B. Floweris neketino baigti savo atakos.
2014-10-13

„Arsenal“ po baudinių serijos pateko į FA taurės finalą

Šeštadienį vakare paaiškėjo pirmasis Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės finalo dalyvis. Juo tapo Londono "Arsenal" klubas, "Wembley" stadione po nervingos 11 metrų baudinių serijos palaužęs praeito sezono taurės laimėtojus "Wigan". Abi komandos rungtynes pradėjo atsargiai - nei vieni iš futbolininkų nesistengė kuo greičiau pelnyti įvarčio.
2014-04-12

R. Martinezas nori palikti „Wigan“, juo domisi „Everton“

Iš Anglijos „Priemier“ lygos iškritusio „Wigan“ klubo treneris Roberto Martinezas nusprendė palikti klubą. Jis pradėjo kalbas su Liverpulio „Everton“ ekipa. R.Martinezas šiandien susitiko su „Wigan“ prezidentu Dave‘u Whelanu ir pasakė jam, kad jis nusprendė palikti klubą po keturių metų praleistų jame. Puikiai vertinamas treneris padėjo „Wigan“ ekipai šiame sezone laimėti FA taurę, tačiau neišsaugojo klubo „Premier“ lygoje.
2013-05-28

„Wigan“ paskutinėmis minutėmis įveikė „Manchester City“ ir iškovojo FA taurę

Šeštadienio vakarą paaiškėjo naujasis Anglijos FA taurės savininkas. Juo tapo „Wigan“ klubas, kuris sugebėjo išnaudoti kiekybinę persvarą ir rungtynių pabaigoje minimaliu rezultatu 1-0 įveikti favoritu laikytą „Manchester City“. Jau pačioje susitikimo pradžioje komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Į „Wigan“ klubo vartus pavojingą smūgį atliko Yaya Toure, tuo tarpu į „Manchester City“ - Callumas McManamanas. Deja, futbolininkų smūgiai tikslo nepasiekė.
2013-05-11

Įspūdingas E. Hazardo debiutas atnešė „Chelsea“ pergalę mače prieš „Wigan“ klubą

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo pergale išvykoje rezultatu 2-0 įveikęs „Wigan“ vienuolikę. Savo žiūrovų akivaizdoje žaidę „Wigan“ futbolininkai kapituliavo pačioje rungtynių pradžioje. Antrą mačo minutę „Chelsea“ į priekį išvedė gynėjas Branislavas Ivanovičius, o dar po penkių minučių 11 metrų baudinį realizavo saugas Frankas Lampardas.
2012-08-19

„Premier“ lyga: „Wigan Athletic“ šokiravo „Newcastle United“ futbolininkus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios 35-ojo turo rungtynės. Didžiausią staigmeną pateikė dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojantis „Wigan Athletic“ klubas: Roberto Martinezo auklėtiniai vien per pirmąjį kėlinį į „Newcastle United“ vartus kamuolį pasiuntė keturis sykius, o dėl vietos kito sezono Čempionų lygoje kovojančios „šarkos“ po tokio „šoko“ taip ir neatsigavo.
2012-04-28

Po „Manchester United“ pralaimėjimo į Anglijos čempionatą grįžta intriga

„Wigan“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygoje ir vėl sugebėjo atimti taškus iš „Manchester United“ ekipos. Roberto Martinezo auklėtiniai tai daro nuo 2005 metų. Būtent nuo tada, bent kartą per sezoną „raudonieji velniai“ suklumpa dvikose su  „Wigan“. Trečiadienį dėl išlikimo „Premier“ lygoje kovojanti  „Wigan“ namie 1-0 įveikė sero Alekso Fergusono auklėtinius ir sugrąžino į čempionatą intrigą kovoje dėl pirmos vietos.