Anglijos „Premier“ lygos 16-ame ture sužaistos šešerios rungtynės. Šį mėnesį pralaimėjimo kartėlio nepatyręs Londono „Chelsea“ klubas grįžta į realybę.

Nestabilią formą demonstruojantys Andre Villas-Boaso auklėtiniai rungtynėse su „Wigan“ ekipa nesugebėjo išsaugoti turimos persvaros ir čempionate prarado dar du svarbius taškus.

Po pirmos rungtynių dalies švieslentėje degė nuliai. Į tai reaguodamas svečių strategas vos prasidėjus antram kėliniui atliko keitimą. Vietoj Oriolo Romeu į aikštę žengė puolėjas Salomonas Kalou, kurio įsiliejimas į komandą davė teigiamų rezultatų.

Susitikimo 59-ą minutę krito pirmasis įvartis į šeimininkų vartus. Rezultatą „Chelsea“ komandos naudai persvėrė puolėjas Danielis Sturridge'as, todėl per anksti patikėjęs pergale, treneris Boasas be didesnės baimės atliko paskutinius du keitimus, kurie padidinti, ar išsaugoti turimos persvaros - nepadėjo.

Rungtynių 88-ą minutę rezultatas tapo lygus. „Wigan“ klubo aistruolius ant kojų pakėlė išlyginamasis Jordi Gomezo įvartis, todėl susitikime atgimė intriga. Per pridėtą laiką svečiai bandė gelbėtis, tačiau to padaryti nepavyko. Rungtynės baigėsi taikiu rezultatu 1-1.

Rezultatai:

„Everton“ 1 – 1 „Norwich City“

28' [0 – 1] Grant Holt

81' [1 – 1] Leon Osman

„Fulham“ 2 – 0 „Bolton“

32' [1 – 0] Clint Dempsey

34' [2 – 0] Bryan Ruiz

„Blackburn“ 1 – 2 „West Brom“

52' [0 – 1] James Morrison

72' [1 – 1] Scott Dann

89' [1 – 2] Peter Odemwingie

„Wolves“ 1 – 2 „Stoke City“

17' [1 – 0] Stephen Hunt (11m.)

58' [1 – 1] Kevin Doyle (į savus vartus)

70' [1 – 2] Peter Crouch

„Newcastle“ 0 – 0 „Swansea City“

„Wigan“ 1 – 1 „Chelsea“

59' [0 – 1] Daniel Sturridge

88' [1 – 1] Jordi Gomez