Ankstyvajame mače titulą ginantis „Man Utd“ savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 įveikė „Liverpool“ ir bent iki rytojaus pakilo į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Plačiau apie šią dvikovą skaitykite paspaudę čia.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą patyrė dėl vietos pirmajame ketverte kovojantis Londono „Chelsea“, išvykoje turėjęs pripažinti Liverpulio „Everton“ pranašumą 2-0.

Šeimininkai į priekį įsiveržė sužaidus vos 5 minutes, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Stevenas Pienaaras. „Mėlyniesiems“ jau netrukus pusiausvyrą galėjo atstatyti Danielis Sturridge'as ir Frankas Lampardas, tačiau abiems jiems pritrūko tikslumo.

Po pertraukos pelnytą Liverpulio komandos persvarą įtvirtino Danisas Stracqualursi, po Landono Donovano perdavimo iššokęs vienas prieš Petrą Cechą ir įveikęs paskutinį „Chelsea“ gynybos bastioną.

Kur kas geriau sekėsi kitai sostinės vienuolikei Londono „Arsenal“, kuri vėlyvo Thierry Henry įvarčio dėka 2-1 palaužė „Sunderland“.

Martino O'Neillo auklėtiniai pirmavo, kai Peras Mertesackeris bandydamas išmušti kamuolį patyrė traumą ir leido pasižymėti Jamesui McCleanui.

Visgi vokietį pakeitęs Aaronas Ramsey išlygino santykį, o netrukus komandą paliksiantis ir į JAV grįšiantis Henry išplėšė dramatišką pergalę prieš pat finalinį švilpuką.

Rezultatai:

„Blackburn“ 3 - 2 Londono „Queens Park Rangers“

15' [1 - 0] Yakubu

23' [2 - 0] S.Nzonzi

45' [3 - 0] N.Onuoha (į savus vartus)

71' [3 - 1] J.Mackie

90' [3 - 2] J.Mackie

„Bolton“ 1 - 2 „Wigan“

43' [0 - 1] G.Caldwell

67' [1 - 1] M.Davies

76' [1 - 2] J.McArthur

Liverpulio „Everton“ 2 - 0 Londono „Chelsea“

5' [1 - 0] S.Pienaar

71' [2 - 0] D.Stracqualursi

Londono „Fulham“ 2 - 1 „Stoke“

16' [1 - 0] P.Pogrebnyak

28' [2 - 0] T.Sorensen (į savus vartus)

78' [2 - 1] R.Shawcross

„Sunderland“ 1 - 2 Londono „Arsenal“

70' [1 - 0] J.McClean

75' [1 - 1] A.Ramsey

90' [1 - 2] T.Henry

„Swansea“ 2 - 3 „Norwich“

23' [1 - 0] D.Graham

47' [1 - 1] G.Holt

51' [1 - 2] A.Pilkington

63' [1 - 3] G.Holt

87' [2 - 3] D.Graham (iš 11 m. baudinio)