blackburn

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „blackburn“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „blackburn“.

25-eri „Premier“ lygos metai: iškalbinga skaičių magija

Trylika žaidėjų ne iš Didžiosios Britanijos, 20 tūkstančių žiūrovų minia „Chelsea“ rungtynėse, „Manchester United“ ir „Arsenal“ pralaimėjimai bei „Coventy City“ ir „Sheffield United“ pergalės. Nuo pirmojo „Premier“ lygos savaitgalio praėjo ketvirtis amžiaus ir viskas smarkiai pasikeitė. Po 9746 rungtynių ir 25 769 įvarčių, 47 dalyvavusių komandų ir 25 metų BBC.com parengė stipriausia pasaulio lyga vadinamo čempionato apžvalgą.
2017-08-08

FA taurė: „Everton“ sutriuškino QPR, „Manchester City“ nesugebėjo įveikti „Blackburn“

Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami Futbolo Asociacijos (FA) taurės trečiojo etapo susitikimai. Anksčiausiai vykusiame mače „Manchester City“ klubas išvykoje susirėmė su antrojo diviziono „Blackburn“ ekipa. Manuelio Pellegrini auklėtiniai į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet iš arti pasižymėjo puolėjas Alvaro Negredo. Antrojo kėlinio pradžioje netikėtai rezultatas tapo lygus po Costilo Pantilimono klaidos ir Scotto Dunno įvarčio.
2014-01-04

Anglijos čempionato lyderis „Manchester City“ nemažina apsukų

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos šešerios rungtynės. Dvidešimtąją pergalę šį sezoną iškovojo lyderis „Man City“, namie be didesnio vargo 3-0 palaužęs tarp autsaiderių žengiantį „Blackburn“. Šeimininkai dominavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, o šie trys taškai leido padidinti atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo „Man Utd“ iki penkių taškų.
2012-02-25

„Chelsea“ ir vėl pralaimėjo, T. Henry išplėšė pergalę „Arsenal“ klubui

Ankstyvajame mače titulą ginantis „Man Utd“ savų žiūrovų akivaizdoje 2-1 įveikė „Liverpool“ ir bent iki rytojaus pakilo į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. Plačiau apie šią dvikovą skaitykite paspaudę čia. Kitose rungtynėse pralaimėjimą patyrė dėl vietos pirmajame ketverte kovojantis Londono „Chelsea“, išvykoje turėjęs pripažinti Liverpulio „Everton“ pranašumą 2-0. Šeimininkai į priekį įsiveržė sužaidus vos 5 minutes, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Stevenas Pienaaras.
2012-02-11

Anglijos čempionate „Arsenal“ pasityčiojo iš „Blackburn“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios rungtynės. Įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, namie net 7-1 pažeminęs priešpaskutinėje vietoje žengiančią „Blackburn“ ekipą. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė puikią sportinę formą demonstruojantis Robinas van Persie, du - 18-metis talentas Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, po vieną - Mikelis Arteta ir legendinis Thierry Henry.
2012-02-04

„Manchester United“ vartininkas tikisi tapti klubo legenda

„Manchester United“ vartininkas Davidas De Gea tikina, kad gali tapti klubo legenda. Vasarą daugiau nei 20 milijonų eurų kainavęs ispanas šį sezoną kol kas neišvengia klaidų.
2012-01-03

A. Fergusonas: pralaimėjimas „Blackburn“ yra tragedija

„Manchester United“ strategas Seras Aleksas Fergusonas sensacingą pralaimėjimą „Blackburn“ klubui pavadino „tragedija“. Paskutinę metų dieną Anglijos čempionai savų žiūrovų akivaizdoje 2-3 nusileido paskutinėje vietoje turnyrinėje lentelėje žengusiai ekipai ir sugadino Fergusono 70-ojo jubiliejaus šventę. „Tai - tragedija,- kalbėjo škotas. - Negalėjau to tikėtis. Praleidome du nevykusius įvarčius, kurių negalėjome sau leisti.
2012-01-01

Sensacija: „Manchester United“ klubą parklupdė paskutinė Anglijos komanda

Sensacingą pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygoje patyrė titulą ginantis „Manchester  United“ klubas, namie 2-3 pralaimėjęs paskutinėje vietoje žengusiai „Blackburn“ ekipai. 'Raudonieji velniai' gerbėjams sugadino ne tik naujametinę nuotaiką, bet ir Sero Alekso Fergusono 70-ojo gimtadienio šventę. „Manchester United“ 2 - 3 „Blackburn“ 16' [0 - 1] Yakubu (iš 11 m. baudinio), 51' [0 - 2] Yakubu, 52' [1 - 2] D.Berbatov, 62' [2 - 2] D.Berbatov, 80' [2 - 3] G.Hanley.
2011-12-31

Anglijos čempionato autsaiderių mūšyje „Bolton“ įveikė „Blackburn“

Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Itin svarbiame paskutiniąsias vietas turnyrinėje lentelėje užimančių „Blackburn“ ir „Bolton“ klubų dvikovoje sėkmė lydėjo pastarąją ekipą - 1-2. Marko Davieso smūgis suteikė Boltono komandai pranašumą, o persvarą dar pirmajame kėlinyje padvigubino grubia gynėjų klaida pasinaudojęs Nigelis Reo Cokeris. Po pertraukos Yakubu sugrąžino šeimininkams viltį, tačiau lygiųjų išplėšti nepavyko.
2011-12-21

„Premier“ lygoje „Stoke“ nugalėjo „Blackburn“

Pirmajame Anglijos „Premier“ lygos šeštadienio mače keturių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė „Stoke“ klubas, 3-1 įveikęs „Blackburn“. Rory Delapas galva 28 minutę pelnė pirmą įvartį, o Glennas Whelannas po rikošeto antrajame kėlinyje padvigubino pranašumą. Peteris Crouchas 72 minutę įtvirtino pergalę, tad Rubeno Rochinos tikslus smūgis pabaigoje tebuvo menka paguoda svečiams, kurie turnyrinėje lentelėje lieka priešpaskutinėje vietoje.