0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios rungtynės.

Įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, namie net 7-1 pažeminęs priešpaskutinėje vietoje žengiančią „Blackburn“ ekipą.

Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė puikią sportinę formą demonstruojantis Robinas van Persie, du - 18-metis talentas Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, po vieną - Mikelis Arteta ir legendinis Thierry Henry.

Šeimininkai anksti įsiveržė į priekį, bet lengvos kovos tikėtis negalėjo, mat Mortenas Gamstas Pedersenas baudos smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Visgi dar iki pertraukos 'kanonieriai' įgijo dviejų įvarčių pranašumą, o „Blackburn“ liko mažumoje, mat už grubų bandymą abiem kojomis perimti kamuolį iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Gaelis Givetas. Įdomu tai, kad palikdamas aikštę futbolininkas atsiprašė varžovų trenerio Arsene'o Wengero.

Tad antrasis kėlinys tebuvo formalumas: „Arsenal“ nepasigailėjo varžovų ir įmušė dar keturis įvarčius, nustumdami varžovus į paskutinę vietą lygoje pagal praleistus įvarčius.

Londono „Arsenal“ 7 - 1 „Blackburn“

2' [1 - 0] R.van Persie

32' [1 - 1] M.Gamst Pedersen

38' [2 - 1] R.van Persie

40' [3 - 1] A.Oxlade-Chamberlain

51' [4 - 1] M.Arteta

54' [5 - 1] A.Oxlade-Chamberlain

61' [6 - 1] R.van Persie

90' [7 - 1] T.Henry

43' iš aikštės pašalintas G.Givet („Blackburn“)