Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami Futbolo Asociacijos (FA) taurės trečiojo etapo susitikimai.

Anksčiausiai vykusiame mače „Manchester City“ klubas išvykoje susirėmė su antrojo diviziono „Blackburn“ ekipa.

Manuelio Pellegrini auklėtiniai į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet iš arti pasižymėjo puolėjas Alvaro Negredo.

Antrojo kėlinio pradžioje netikėtai rezultatas tapo lygus po Costilo Pantilimono klaidos ir Scotto Dunno įvarčio.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos antrąją geltoną kortelę užsidirbo „Man City“ gynėjas Dedryckas Boyata, todėl svečiai rungtynes turėjo baigti dešimtyje.

Iki rungtynių pabaigos nei viena komanda pasižymėti nesugebėjo, todėl buvo užfiksuotos lygiosios, reiškiančios, jog ekipos turės žaisti atsakomąsias rungtynes „Etihad“ stadione.

Dramatiškai susiklostė „Southampton“ susitikimas su vienais iš „Championship“ lyderių „Burnley“. Maricio Pochettino auklėtiniai namuose su varžovais iš žemesnio diviziono tarpusavyje pasidalino septynis įvarčius, o pergalę šventė šeimininkai rezultatu 4 – 3.

Pralaimėjimą namuose netikėtai patyrė „Newcastle“ klubas, kuriam rezultatu 1 – 2 teko pripažinti „Cardiff City“ ekipos pranašumą. Velso futbolininkams pirmą kartą vadovavo naujasis strategas Ole Gunnaras Solskjaeras. Tokiu pačiu rezultatu „Aston Villa“ nusileido „Sheffield United“ futbolininkams.

Triuškinamą pergalę iškovojo „Everton“ klubas, nepasigailėjęs „Queens Park Rangers“ ekipos. „Irisai“ į QPR vartus įmušė keturis įvarčius be atsako.

Tuo tarpu „Leeds United“ su Mariumi Žaliūku buvo priversti pasitraukti iš FA taurės po pralaimėjimo išvykoje prieš „Rochdale“ ekipą. Lietuvis sužaidė visas rungtynes.

Vakarinėse rungtynėse žiūrovų laukia Šiaurės Londono derbis tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ klubų.

Rezultatai:

„Blackburn“ 1 – 1 „Manchester City“

45‘ [0 – 1] A.Negredo

55' [1 - 1] S.Dunn

85' D.Boyata („Man City“)

„Southamptom“ 4 – 3 „Burnley“

22‘ [1 – 0] N.Clyne

28‘ [2 – 0] R.Lambert

51‘ [2 – 1] S.Vokes

57‘ [2 – 2] D.Ings

66‘ [3 – 2] J.Rodriguez

73‘ [4 – 2] A.Lallana

87‘ [4 – 3] K.Long