qpr

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „qpr“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „qpr“.

Neįtikėtina: komanda dar vis nelaimėjo, o „Apple” jau išleido 12 „iPhone” telefonų

Šeštadienio vakarą šis Anglijos futbolo klubas pralaimėjo dar vienas FA taurės turnyro rungtynes. Paskutinį kartą pergalę šiame turnyre klubas šventė 2010-aisias. Susipažinkite – tai antros pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygos komanda „Ipswich Town”. Šeštadienį Ipsvičo komanda rezultatu 0:1 pralaimėjo Akringtono „Stanley” ekipai. 76-ąją minutę praleistas įvartis reiškė, kad klubas FA taurės turnyre nėra pasiekęs nei vienos pergalės per devynerius metus.
2019-01-05

FA taurė: „Everton“ sutriuškino QPR, „Manchester City“ nesugebėjo įveikti „Blackburn“

Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami Futbolo Asociacijos (FA) taurės trečiojo etapo susitikimai. Anksčiausiai vykusiame mače „Manchester City“ klubas išvykoje susirėmė su antrojo diviziono „Blackburn“ ekipa. Manuelio Pellegrini auklėtiniai į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet iš arti pasižymėjo puolėjas Alvaro Negredo. Antrojo kėlinio pradžioje netikėtai rezultatas tapo lygus po Costilo Pantilimono klaidos ir Scotto Dunno įvarčio.
2014-01-04

QPR treneris H. Redknappas: M. Žaliūkas treniruotėse atrodo tikrai gerai

Londono "Queens Park Rangers" klubo treneris Harry Redknappas svarsto galimybę pasiūlyti sutartį lietuviui Mariui Žaliūkui. 29 metų gynėjas šiuo metu yra laisvasis agentas ir jau keletą dienų treniruojasi su Anglijos antrojoje lygoje rungtyniaujančia ekipa. "Marius dirba su mumis ir atrodo tikrai gerai,- sakė Redknappas. - Jis ne vienerius metus sėkmingai žaidė Škotijoje - atsiliepimai, kuriuos gavome, yra puikūs. O mums reikėtų sustiprinti puolimo ir vidurio gynėjų grandis.
2013-09-29

M. Žaliukas gali atsidurti H. Redknappo treniruojamame „QPR“ klube

Škotijos Glazgo futbolo klubo „Rangers“ vyriausiasis treneris Ally McCoistas pripažino, kad šią savaitę nesėkmingai bandė prisivilioti buvusį Edinburgo „Hearts“ komandos kapitoną, lietuvį Marių Žaliuką. Dabar 29 metų amžiaus lietuvis atsidūrė kelių anglų komandų akiratyje ir gali užsivilkti Londono „QPR“ komandos marškinėlius Pastaruoju metu laisvuoju agentu buvęs centro gynėjas iš Lietuvos treniravo su Glazgo „reindžeriais“, tačiau nuolatinio kontrakto suderinti nepavyko.
2013-09-26

Įspūdingas Rafaelio įvartis prisidėjo prie „Manchester United“ pergalės prieš QPR

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaisti šeši XVII turo susitikimai. Turbūt daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova tarp dabartinio lyderio „Manchester United“ ir lentelės apačioje esančio Londono „Queens Park Rangers“ ekipos, kuri pralaimėjo rezultatu 2:0. Namuose žaidęs QPR aktyviai pradėjo rungtynes ir ilgiau valdė kamuolį, bet „Manchester United“ gynyba dirbo užtikrintai. Londono klubas pirmas dešimt minučių diktavo rungtynių tempą.
2013-02-23

Anglijoje – „Swansea“ pervažiavo QPR, „Chelsea“ ir „Arsenal“ iškovojo pergales

Šeštadienį žaidžiami XVI Anglijos "Premier" lygos turo mačai. Namuose žaidusi Londono "Chelsea" vienuolikė rezultatu 4:1 sutriuškino "Wigan Athletic" futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė saugai Ramiresas, Edenas Hazardas, Frankas Lampardas ir Marko Marinas. Išvykoje rungtyniavęs Londono "Arsenal" rezultatu 1:0 įveikė "Sunderland" vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį pelnė "kanonierių" atakų dirigentas Santi Cazorla.
2013-02-09

F. Lampardo vedamas „Chelsea“ klubas įveikė „Everton“

Sekmadienį sužaisti du XX Anglijos "Premier" lygos turo mačai. Sunkią pergalę iškovojo išvykoje žaidę Londono "Chelsea" futbolininkai, kuriems pavyko įveikti Liverpulio "Everton" ekipą rezultatu 2:1. Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė vos antrą mačo minutę, kai Victoro Anichebe galva į "Chelsea" vartų virpstą smūgiuotas kamuolys atšoko Stevenui Pienaarui, o šis pelnė pirmąjį šeimininkų įvartį.
2012-12-30

QPR žvaigždė A. Taarabt: mano agentas derasi su „Milan“

Londono "Queens Park Rangers" ekipos saugas Adelis Taarabt prasitarė, jog jo agentas pradėjo derybas su "Milan" viceprezidentu Adriano Galliani. Maroko nacionalinės rinktinės žaidėjas šį sezoną demonstruoja įspūdingą sportinę formą, todėl pirmai pasitaikiusiai progai ruošiasi palikti stringančią Londono ekipą ir persikelti į aukštesnio kalibro klubą.
2012-12-24

J. Bartonas: į „Queens Park Rangers“ klubą persikėliau tik dėl pinigų

Londono „Queens Park Rangers“ klubui priklausantis, tačiau nuomos pagrindais Marselio „Olympique“ klube žaidžiantis saugas Joey Bartonas pripažino, kad į QPR ekipą jis perėjo tik dėl pinigų. Priminsime, kad 30 metų anglas praėjusiame sezone rungtynėse su „Manchester City“ netvardė savo aistrų ir trenkė ne vienam „Man City“ nariui. Už tai Anglijos Futbolo Asociacija saugui paskyrė ilgą diskvalifikaciją.
2012-11-25

Naujo trenerio debiutą QPR klube apkartino pralaimėjimas „Manchester United“

Šeštadienį žaidžiami XIII Anglijos "Premier" lygos turo mačai. Harry Rednkappo debiutas už Londono "Queens Park Rangers" ekipos vairo buvo pažymėtas pralaimėjimu rezultatu 3:1 savo aikštėje rungtyniavusiems "Manchester United" futbolininkams. Po nykaus pirmojo kėlinio žaidimas pagyvėjo, kuomet QPR saugas Jamie Mackie išvedė svečius į priekį. Atsibudę "raudonieji velniai" netruko per nepilnas dešimt minučių tris kartus nuginkluoti varžovų vartininką Julio Cesarą.