0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos dešimtojo turo rungtynės. Abu mačai baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1.

Namuose žaidę „Liverpool“ futbolininkai, nepaisant daugybės susikurtų progų ir žaidimo kontrolės, nesugebėjo įveikti „Newcastle United“ vienuolikės.

Pirmieji pasižymėjo būtent svečiai. Besibaigiant pirmam kėliniui, 44 minutę, kamuolys „Liverpool“ baudos aikštelėje atšoko „šarkų“ saugui Yohanui Cabaye, kuris stipriu ir tiksliu smūgiu nuginklavo Bradą Jonesą.

Antrojo kėlinio viduryje, puikiai suvaldęs iš aukštai besileidžiantį kamuolį ir pergudravęs vartininką, išlyginamąjį įvartį pelnė Luisas Suarezas.

Netrukus, argentinietis, po reido „Newcastle United“ baudos aikštelės kraštu, atliko idealų perdavimą Jonjo Shelvey`ui, tačiau šis iš kelių metrų nesugebėjo kamuolio nukreipti į vartus.

Mačui artėjant į pabaigą, „Liverpool“ gavo „dovanėlę“ - raudona kortele nubaustas Fabrizio Coloccini paliko aikštę ir šeimininkai įgijo kiekybinį pranašumą.

Vis dėlto, Brendano Rodgerso auklėtiniams per likusias nepilnas dešimt minučių nepavyko pasižymėti.

„Liverpool“ 1 - 1 „Newcastle United“

44' [0 - 1] Y. Cabaye

67' [1 - 1] L. Suarez

84' F. Coloccini

Kitoje dvikovoje, tarp Londono „Queens Park Rangers“ ir „Reading“ komandų, taip pat užfiksuotos lygiosios.

Latvis Kaspars Gorkšs „Reading“ į priekį išvedė jau 17 minutę, tačiau svečiams persvaros išsaugoti nepavyko - 66 minutę rezultatą išlygino QPR puolėjas Djibrilis Cisse.

Londono „Queens Park Rangers“ 1 - 1 „Reading“

17' [0 - 1] K. Gorkss

66' [1 - 1] D. Cisse