0
TV3

Sekmadienį buvo toliau tęsiamas Anglijos „Premier“ lygos čempionato turas. Vienose iš rungtynių lygos naujokai – Londono „Quenns Park Rangers“ namuose priėmė lygos čempionus - „Manchester United“.

Įvarčio rungtynėse ilgai laukti nereikėjo – jau 1-ąją mačo minutę po gražios Antonio Valencia ir Wayne'o Rooney kombinacijos tarpusavy, vartininką puikiu smūgiu galva nuginklavo tas pats Rooney.

Po įvarčio „raudonieji velniai“ ir toliau presavo londoniečius, bet šie atsilaikė. „QPR“ pabandė keletą kartų pralaužti Davido de Gea ginamus vartus, bet rezultato išgauti nepavyko. Kėlinys pasibaigė minimalia „Manchester United“ persvara.

Antrasis kėlinys taip pat buvo sėkmingas Anglijos čempionams – 56-ą minutę svečių saugas Michaelas Carrickas perėmęs netikslų Joey Bartono perdavimą, gražiai nusivarė kamuolį iki pat šeimininkų baudos aikštelės prieigų ir pasiuntė kamuolį į Radeko Černy ginamus vartus.

Vėliau, „QPR“ bandė pralaužti varžovų gynybą įleidę puolėjus DJ Campbellą ir Adeli Taraabtą, tačiau ir vėl patikimai žaidė „United“ gynyba. Verta pažymėti, kad tie patys Mančesterio futbolininkai galėjo pelnyti ir daugiau įvarčių, bet šiose rungtynėse gerą žaidimą parodė minėtas Černy, ne kartą „ištraukęs“ sunkius smūgius.

Rungtynės taip ir baigėsi – „Man Utd“ pergale rezultatu 2-0. Jie bent iki mačo tarp „Manchester City“ ir „Arsenal“ liks pirmoje pozicijoje. Savo ruožtu „QPR“ užima 15-ą poziciją.

„Quenns Park Rangers“ 0 – 2 „Manchester United“

1' [0 – 1] Wayne Rooney

56' [0 – 2] Michael Carrick