0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos šešerios rungtynės.

Dvidešimtąją pergalę šį sezoną iškovojo lyderis „Man City“, namie be didesnio vargo 3-0 palaužęs tarp autsaiderių žengiantį „Blackburn“.

Šeimininkai dominavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, o šie trys taškai leido padidinti atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo „Man Utd“ iki penkių taškų. Tiesa, 'raudonieji velniai' sekmadienį žais su „Norwich“.

Pirmąjį įvartį 30 minutę po Aleksandro Kolarovo perdavimo įmušė Mario Balotelli, o po pertraukos iš arti pasižymėjo Sergio Aguero. Pergale suabejoti neleido trečią įvatį įmušęs Edinas Dzeko, kuris aikštėje pasirodė po keitimo.

Penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė Londono „Chelsea“ klubas, po puikaus antrojo kėlinio namie 3-0 sutriuškinęs „Bolton“.

Pirmoje mačo pusėje svečiai sėkmingai atmušinėjo 'mėlynųjų' atakas, bet tuoj po pertraukos Davidas Luizas puikiu įvarčiu suteikė „Chelsea“ pranašumą. Didier Drogba netrukus galva padvigubino persvarą, o Frankas Lampardas po Juano Matos perdavimo įmušė trečią įvartį.

Ši pergalė leido sostinės komandai aplenkti „Arsenal“ ir pakilti į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą. Tiesa, „Kanonieriai“ sekmadienį galės susilyginti pagal taškus, jei įveiks Londono „Tottenham“.

Rezultatai:

Londono „Chelsea“ 3 - 0 „Bolton“

48' [1 - 0] D.Luiz

61' [2 - 0] D.Drogba

79' [3 - 0] F.Lampard

„Newcastle“ 2 - 2 „Wolverhampton“

6' [1 - 0] P.Cisse

18' [2 - 0] J.Gutierrez

50' [2 - 1] M.Jarvis

66' [2 - 2] K.Doyle

Londono „Queens Park Rangers“ 0 - 1 Londono „Fulham“

7' [0 - 1] P.Pogrebnyak

34' iš aikštės pašalintas S.Diakite (QPR)

„West Bromwich“ 4 - 0 „Sunderland“

3' [1 - 0] P.Odemwingie

41' [2 - 0] J.Morrison

48' [3 - 0] P.Odemwingie

90' [4 - 0] K.Andrews

„Wigan“ 0 - 0 Birmingemo „Aston Villa“

„Man City“ 3 - 0 „Blackburn“

30' [1 - 0] M.Balotelli

52' [2 - 0] S.Aguero

81' [3 - 0] E.Dzeko