0

Antrąją Kalėdų dieną Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios rungtynės.

Du taškus prarado „Manchster City“ klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su „West Bromwich“. Tai buvo pirmosios rungtynės šiame sezone, kuriose Roberto Mancini auklėtiniai neįmušė nei vieno įvarčio.

Mančesterio komanda turėjo iniciatyvą, bet šeimininkai sėkmingai gynėsi ir neleido kurti progų.

Arčiausiai tikslo buvo Mario Balotelli, po kurio šūvio iš toli kamuolys atsimušė į skersinį. Kiek vėliau puikaus šanso neišnaudojo Sergio Aguero, o pabaigoje sensacingą pergalę „West Brom“ galėjo išplėšti Jerome'as Thomasas, pataikęs į virpstą.

Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo kita Mančesterio ekipa „Manchester United“, net 5-0 sutriuškinusi „Wigan“.

'Raudonieji velniai' į priekį išsiveržė jau 8 minutę, kai puikiu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Ji Sung Parkas. Dvikovos baigtis buvo nulemta 40 minutę, kai ginčytiną raudoną kortelę už pražangą prieš varžovą aikštės viduryje gavo „Wigan“ puolėjas Conoras Sammonas, o dar prieš pertrauką skirtumą padvigubino Dimitaras Berbatovas.

Mažai rungtyniaujantis bulgaras po pertraukos pasižymėjo dar dusyk, o dar vieną įvartį pelnė Luisas Antonio Valencia.

Ankstyvajame mače du svarbius taškus prarado Londono „Chelsea“ klubas, miesto derbyje namie sužaidęs lygiosiomis 1-1 su „Fulham“.

Nors treneris Andre Villas Boasas nuolatos pabrėžė kovą dėl pirmosios vietos čempionate, šios lygiosios sukomplikavo „Chelsea“ situaciją turnyrinėje lentelėje.

'Mėlyniesiems' antrojo kėlinio pradžia nežadėjo nieko blogo - 47 minutę Juanas Mata iš už baudos aikštelės ribų tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį, bet netrukus Bryanas Ruizas pergudravo Ashley Cole'ą ir surado Clintą Dempsey, kuris išlygino rezultatą.

Rungtynių pabaigoje „Chelsea“ spaudė varžovus bei turėjo progų išplėšti pergalę, bet vartus sėkmingai gynė jaunas vartininkas Davidas Stockdale'as.

Rezultatai:

Londono „Chelsea“ 1 - 1 Londono „Fulham“

47' [1 - 0] J.Mata

56' [1 - 1] C.Dempsey

„Bolton“ 0 - 2 „Newcastle“

69' [0 - 1] H.Ben Arfa

71' [0 - 2] D.Ba

„Liverpool“ 1 - 1 „Blackburn“

45' [0 - 1] C.Adam (į savus vartus)

53' [1 - 1] M.Rodriguez

„Man Utd“ 5 - 0 „Wigan“

8' [1 - 0] J.Park

41' [2 - 0] D.Berbatov

58' [3 - 0] D.Berbatov

76' [4 - 0] L.Valencia

78' [5 - 0] D.Berbatov (iš 11 m. baudinio)

40' iš aikštės pašalintas C.Sammon („Wigan“)

„Sunderland“ 1 - 1 Liverpulio „Everton“

26' [1 - 0] J.Colback

51' [1 - 1] L.Baines (iš 11 m. baudinio)

„West Bromwich“ 0 - 0 „Man City“