west bromwich

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „west bromwich“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „west bromwich“.

Aristokratai iš Londono tapo Anglijos futbolo karaliais!

Likus dar dviem rungtynėms iki Anglijos „Premier“ lygos pabaigos, Londono „Chelsea“ ekipa tapo čempione. Jie svečiuose 1:0 palaužė „West Bromwich Albion“ ekipą ir užsitikrino čempionų taurę. Nors visas rungtynes žaidimas buvo klampus, o aikštės šeimininkai puikiai gynėsi bei neleido „aristokratams“ mušti, viskas apsivertė 83-ąją minutę, kai pergalingą smūgį atliko po keitimo aikštėje pasirodęs Michy Batshuayius. „BBC.
2017-05-12

Trauktis nežada: Arsene`as Wengeras nori dar dvejus metus vadovauti „Arsenal“ klubui

Arsene`as Wengeras informavo Londono „Arsenal“ klubą, kad nori pasirašyti naują sutartį ir komandai vadovauti dar dvejus metus. Portalas „Sportsmail“ praneša, kad prancūzas pasakė klubo vadovybei, jog nori pratęsti savo buvimą klube per susitikimą kitą savaitę. Šiaurės Londono klubas nutarė, kad Arsene`o Wengero ateitis bus nuspręsta bendru nutarimu. Tai turėtų nepatikti klubo sirgaliams, kurie jau ne kartą protestavo ir siekė trenerio nušalinimo. Jis už „Arsenal“ vairo stovi nuo 1996-ųjų.
2017-03-30

„Premier“ lygoje Manchester „United“ pergalė, „Watford" be Giedriaus Arlauskio pralaimėjo

Šeštadienį „Premier“ lygos dvyliktajame ture „Old Trafforde“ susitiko Mančesterio „United“ su „West Brom“ klubu. Pergalę rezultatu 2:0 šventė namuose žaidę Mančesterio „United“ futbolininkai. Praėjusius du sezonus „raudonieji velniai“ namuose  pralaimėjo „West Brom“ futbolininkams ir po dviejų metų pertraukos vėl galėjo džiaugtis pergale namuose prieš „West Bromwich“. Pirmasis rungtynių įvartis krito 52-ąją minutę.
2015-11-07

„West Bromwich“ atsiprašė už nacistinį puolėjo N. Anelkos gestą

Futbolo klubas „West Bromwich Albion“ oficialiai pareiškė, kad puolėjas Nicolas Anelka daugiau neberodys kontroversiško gesto švęsdamas pelnytą įvartį. 34 metų prancūzas sulaukė kritikos, kai jį pademonstavo per šeštadienio Anglijos čempionato rungtynes su „West Ham“ (3:3). Minėtas gestas Prancūzijoje laikomas nacistiniu – šalies valdžia įstatymų tvarka mėgina uždrausti jį. Gesto autorius – N. Anelka draugas komikas Dieudonne M’bala M’bala , vienas iš antisemitinio judėjimo lyderių.
2013-12-31

„Liverpool“ sutriuškino „Fulham“ ekipą, „Chelsea“ išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami šeši XI-ojo turo susitikimai. Nesunkią pergalę namuose iškovojo "Liverpool" futbolininkai, net 4 - 0 sutriuškinę Londono "Fulham" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams įmušė puolėjas Luisas Suarezas, vieną pridėjo Martinas Škrtelas, vieną į savus vartus įsimušė gynėjas Fernando Amorebieta.
2013-11-09

A. Youngas: daugelis netikėjo, kad galime pavyti „Manchester City“

„Manchester United“ saugas Ashley Young'as mano, kad jo komanda dabar yra labai arti to, kad dar sykį laimėtų „Premier“ lygą. Po „sausos“ pergalės prieš „West Bromwich Albion“ ekipą („raudonieji velniai“ sekmadienį varžovus įveikė rezultatu 2-0), „Manchester United“ po 5 mėnesių pertraukos pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją ir vienu tašku lenkia „Manchester City“, kurie netikėtai turėjo pripažinti velsiečių „Swansea“ pranašumą.
2012-03-12

Anglijoje „Premier“ lygoje – lyderių rokiruotė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos XXVIII turo rungtynės. Po penkių mėnesių pertraukos pirmą vietą turnyrinėje lentelėje susigrąžino „Manchester United“ klubas, namie 2-0 įveikęs „West Bromwich“. Sero Alekso Fergusono komandai pergalę lėmė Wayne'o Rooney įvarčiai: pirmąjį anglas prieš pertrauką, o antrą kartą pasiuntė kamuolį į tinklą 71 minutę. Dar iki šios akimirkos svečių gretos buvo praretėjusios: už dvi geltonas korteles aikštę paliko Jonas Olssonas.
2012-03-11

Nesusivaldęs Anglijos klubo treneris ėmė trankyti galvą į reklaminį stendą

Dirbti futbolo treneriu - nelengva, kadangi ši profesija sudegina gausybę nervų ląstelių. Sekmadienį Anglijos čempionate „West Bromwich“ namie 0-1 pralaimėjo Liverpulio „Everton“. Pergalingą įvartį svečiai įmušė prieš pat rungtynių pabaigą - 87 minutę pasižymėjo Victoras Anichebe. Puikiai suprasdamas, kad šis įvartis praktiškai reiškia pralaimėjimą, „West Brom“ strategas Roy'us Hodgsonas nesusivaldė ir... ėmė trankyti savo galvą į reklaminį stendą.
2012-01-02

Anglijos čempionato lyderiai – abu Mančesterio klubai

Antrąją Kalėdų dieną Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos septynerios rungtynės. Du taškus prarado „Manchster City“ klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 0-0 su „West Bromwich“. Tai buvo pirmosios rungtynės šiame sezone, kuriose Roberto Mancini auklėtiniai neįmušė nei vieno įvarčio. Mančesterio komanda turėjo iniciatyvą, bet šeimininkai sėkmingai gynėsi ir neleido kurti progų. Arčiausiai tikslo buvo Mario Balotelli, po kurio šūvio iš toli kamuolys atsimušė į skersinį.
2011-12-26

M. Stankevičiaus karjera gali pakrypti į Anglijos „Premier" lygą

Mariaus Stankevičiaus karjera gali pakrypti į Angliją - anot Italijos spaudos, lietuvį norėtų įsigyti „Premier“ lygoje rungtyniaujantis „West Bromwich“. Šiuo metu gynėjas priklauso Italijos Genujos „Sampdoria“ ekipai, tačiau iki sezono pabaigos yra paskolintas „Valencia“ klubui. Visgi ispanai neketina pasinaudoti galimybe išpirkti 29 metų Stankevičiaus sutartį. „Sampdoria“ taip pat norėtų pasinaudoti proga pasipelnyti, tad parduos Stankevičių už maždaug 1,5-2 milijonus eurų.