0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos XXVIII turo rungtynės.

Po penkių mėnesių pertraukos pirmą vietą turnyrinėje lentelėje susigrąžino „Manchester United“ klubas, namie 2-0 įveikęs „West Bromwich“.

Sero Alekso Fergusono komandai pergalę lėmė Wayne'o Rooney įvarčiai: pirmąjį anglas prieš pertrauką, o antrą kartą pasiuntė kamuolį į tinklą 71 minutę. Dar iki šios akimirkos svečių gretos buvo praretėjusios: už dvi geltonas korteles aikštę paliko Jonas Olssonas.

'Raudonieji velniai' po šios pergalės sugrįžo į pirmą vietą tunyrinėje lentelėje, mat dviem taškais lyderiavęs „Manchester City“ kiek netikėtai išvykoje 0-1 nusileido „Swansea“.

Vienintelį įvartį dvikovos pabaigoje pelnė Luke'as Moore'as, o vėlyvas tikslus „Manchester City“ Micaho Richardso išlyginamasis įvartis nebuvo įskaitytas dėl užfiksavus nuošalę.

Be to, „Swansea“ kiek anksčiau nerealizavo 11 metrų baudinio: Joe Hartas atrėmė Scotto Sinclairo smūgį.

Rezultatai:

„Manchester United“ 2 - 0 „West Bromwich“

36' [1 - 0] W. Rooney, 71' [2 - 0] W. Rooney (iš 11 m, baudinio).

"Swansea" 1 - 0 "Man City"

83' [1 - 0] L. Moore.