25
Londono „Tottenham Hotspur“ –  „Southampton“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londone netrūko aistrų. Dukart kilo apsistumdymai. Mače pelnyti trys įvarčiai – vietos „Tottenham Hotspur“ 2:1 (2:0) įveikė „Southampton“.

25

Rezultatas galėjo pasikeisti 3-ąją rungtynių minutę. Heungas-Minas Sonas išbėgo vienas prieš „Southampton“ vartininką Fraserį Forsterį. Dvikovą laimėjo pastarasis.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę. Puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo Christianas Eriksenas (1:0).

Iš varžovo pavyzdį norėjo paimti Oriolas Romeu. Futbolininkas smūgiavo iš toli, bet kamuolys prašvilpė netoli virpsto.

24-ąją rungtynių minutę vėl puikiai sužaidė F. Forsteris. Vartininkas kaire ranka atmušė Toby Alderweireldo smūgiuotą kamuolį.

33-ąją minutę bejėgis buvo ir F. Forsteris. Į jo vartus už Steveno Daviso pražangą prieš Dele Alli skirtas 11 metrų baudinys. Pats nukentėjusysis jį ir realizavo, kamuolį spirdamas į kairįjį vartų kampą. F. Forsteris krito į dešinę (2:0).

Pirmojo kėlinio pabaigoje galvomis „susibadė“ Shane’as Longas ir Mousa Dembele. Kivirčas kilo po dvikovos ore. S. Longas, nusileidęs ant žemės, stumtelėjo varžovą.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiko savo šuolio sugebėjimus pademonstravo „Tottenham Hotspur“ vartininkas Hugo Lloris, atrėmęs tolimą smūgį.

52-ąją minutę svečių viltys atgijo. Po puikaus Ryano Bertrando perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į vartus nukreipė Jamesas Wardas-Prowse’as (1:2).

Rungtynių aistros nerimo. 81-ąją minutę kilo dar vienas apsistumdymas.

Mačo pabaigoje komandos apsikeitė tolimais šūviais. Rezultatas nepakilo. Pergalę iškovojo Londono futbolininkai.

„Tottenham Hotspur“ (59 tšk.) Anglijos „Premier“ lygoje rikiuojasi antra. „Southampton“ (33 tšk.) – 10-a.