mousa dembele

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mousa dembele“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mousa dembele“.

Prancūzijos rinktinė – antrajame prestižinio turnyro finale iš eilės

2016-ųjų Europos čempionato ir 2018-ųjų planetos pirmenybių finalai. Tokiais rezultatais gali pasigirti Prancūzijos rinktinė. Ji antradienį Sankt Peterburge vykusiame pasaulio čempionato pusfinalyje 1:0 (0:0) nugalėjo Belgijos futbolininkus. Rungtynes aktyviau pradėjo belgai. Jie daugiau kontroliavo kamuolį, o prancūzai stengėsi kontratakuoti. Pirmasis pavojus kilo prie Prancūzijos komandos vartų. Iš tolėliau į tolimąjį kampą nepataikė Belgijos ekipos kapitonas Edenas Hazardas.
2018-07-10

Pasaulio čempionato ketverte dominuoja „Tottenham“ atstovai

Daugiausia keturių stipriausių pasaulio čempionato rinktinių futbolininkų žaidžia Londono „Tottenham Hotspur“. Ši komanda pusfinaliuose turės devynis atstovus. Anglijos rinktinėje rungtyniauja Dele Alli, Ericas Dieris, Harry Kane’as, Danny Rose’as ir Kieranas Trippieras. Belgijos komandoje žaidžia Toby Alderweireldas, Mousa Dembele bei Janas Vertonghenas. Prancūzijos ekipos vartus gina Hugo Llorisas.
2018-07-08

Moksliškai pagrįstu metodu išrikiavo geriausius planetos futbolininkus: sąrašas nustebins

Šveicarijoje įsikūrusi „CIES Football Observatory“ kompanija garsėja savo pateikiamos įžvalgomis ir statistika iš futbolo pasaulio, o dabar ši išanalizavo paskutinių trijų mėnesių žaidėjų pasiekimus aikštėje ir sudarė geriausių pasaulio futbolininkų sąrašą. Jame – 23 pavardės. Analizuojamos buvo penkios stipriausios futbolo lygos – Anglijos, Ispanijos, Italijos, Vokietijos ir Prancūzijos. Buvo vertinamas žaidėjų tikslumas, atsistatymas po krūvių, sukuriamos progos, atakavimas, kūrybiškumas.
2018-03-27

„Man City“ ir „Spurs“ varžovus triuškino, čempionai neįveikė „Crystal Palace“

Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Savo varžovus sutriuškino pirmenybių lyderiai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“. Pergalės nepavyko iškovoti Anglijos čempionams – „Leicester City“ futbolininkams. „Tottenham Hotspur“ namie 4:0 (2:0) nepasigailėjo „Bournemouth“. Įvarčius mušė Mousa Dembele (16 minutė), Heungas-Minas Sonas (19 min.), Harry Kane’as (48 min.) ir Vincentas Janssenas (90+2 min.
2017-04-16

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Anglijoje – aistromis paženklinta „Tottenham Hotspur“ pergalė

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londone netrūko aistrų. Dukart kilo apsistumdymai. Mače pelnyti trys įvarčiai – vietos „Tottenham Hotspur“ 2:1 (2:0) įveikė „Southampton“. Rezultatas galėjo pasikeisti 3-ąją rungtynių minutę. Heungas-Minas Sonas išbėgo vienas prieš „Southampton“ vartininką Fraserį Forsterį. Dvikovą laimėjo pastarasis. Šeimininkai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę.