Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Alytuje užfiksuotas dar vienas dienos netikėtumas. Panevėžio „Lietkabelis“, esantys antrojoje turnyro lentelės vietoje, 80:89 (23:17, 25:29, 18:18, 14:25) pralaimėjo vienam čempionato autsaiderių – „Dzūkijai“.

„Lietkabelis“, laikytas ryškiu rungtynių favoritu, mačą pradėjo susikoncentravęs. Svečiai 3-ąją minutę pirmavo 9:2, 8-ąją – 20:11.

Šeimininkai pirmąjį kėlinį baigė dviem Osvaldo Mačernio taškais su varžovo pražanga. Tai tapo puikiu akstinu spurtui. Jį „Dzūkiją“ surengė 8:0 (22:23).

Dvikova tapo labai atkaklia. Į vienos komandos taškus tuo pačiu atsakydavo kita. Dzūkai didesnę persvarą įgijo rungtynių pabaigoje ir laimėjo.

Rungtynių dėl išnaudoto pražangų limito nebaigė keturi Panevėžio komandos aukštaūgiai – Simas Galdikas, broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai bei Žygimantas Skučas.

Šeimininkams laimėti padėjo ir savi lankai – alytiškiai pataikė aštuonis tritaškius iš 19-os (42 procentai). Tiesa, „Dzūkija“ suklydo 19 kartų, „Lietkabelis“ – 13-a.

„Dzūkija“: Jimmy Gavinas 14, Julius Kazakauskas 13 (9 atkovoti kamuoliai), Anatolijus Kaširovas 13 (5/8 dvitaškių, 6 atk. kam.), Alejandro Hernandezas 11, Paulius Morkeliūnas 10 (6 atk. kam.), Osvaldas Mačernis 10 (5 atk. kam.), Gediminas Navickas 10.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 12 (6 atk. kam.), Benas Madgenas 11 (5 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 11.