anatolijus kaširovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anatolijus kaširovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anatolijus kaširovas“.

Fantastiškai kamuolius skirstęs Donatas Sabeckis tapo naudingiausiu savaitės žaidėju

Donatas Sabeckis antrą savaitę iš eilės spindėjo skirstydamas kamuolius ir šį kartą pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju. „Šiaulių“ aikštės generolas atliko 16 rezultatyvių perdavimų ir 29 naudingumo balais prisidėjo prie pergalės prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“. D. Sabeckis padėjo „Šiauliams“ įveikti varžovus 100:79 ir įsitvirtinti penktojoje turnyro lentelės vietoje. Gynėjas taip pat pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 3/6 baud.
2018-03-12

Šarūno Jasikevičiaus gimtadienio išvakarėse – nelengva „Žalgirio“ pergalė

Eurolygoje užtikrintai žygiuojantis Kauno „Žalgiris“ (21-3) sugrįžo į pergalių kelią ir „Betsafe-LKL“. Pirmadienį 42-ąjį gimtadienį švęsiančio Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 72:63 palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (7-17) krepšininkus. Viso susitikimo metu atkakliai šalies čempionams besipriešinusi Alytaus ekipa trečiajame kėlinyje pirmavo 43:39, o priekyje ji vis dar buvo ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui – 49:48. Kauno klubui perlaužti mačo eigą pavyko likus žaisti šešias minutes.
2018-03-04

„Dzūkija“ po tikro trilerio įveikė „Juventus“ ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją

„Bestafe-LKL“ rungtynėse Utenoje susirinkę krepšinio aistruoliai išvydo visiškai lygią dvikovą tarp vietos „Juventus“ ir Alytaus „Dzūkijos“. Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje užtikrinčiau atrodė svečiai iš Alytaus, kuriems pavyko nutraukti penkių pralaimėjimų seriją. „Dzūkija“ po sunkios ir sudėtingos kovos 79:75 (25:22; 20:22; 16:14, 18:17) iškovojo itin svarbią pergalę prieš „Juventus“ krepšininkus, kurie iki šiol buvo laimėję tris rungtynes iš paskutinių keturių.
2018-02-04

Brolių vedamas „Lietkabelis“ susitvarkė su „Dzūkija“

„Betsafe-LKL“ Panevėžio „Lietkabelis“ (12/6), be komandos lyderio Ado Juškevičiaus, susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ (6/12) ekipa. Namuose rungtyniavusi „Lietkabelio“ komanda antroje rungtynių dalyje sugebėjo palaužti „Dzūkijos“ krepšininkus ir laimėjo 98:87. „Dzūkija“ paleido varžovus į priekį po to, kai per penkias trečiojo kėlinio minutes tesukrapštė du taškus. Situaciją šiek tiek sušvelnino Katino Reinhardto tritaškis likus septynioms sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.
2018-01-06

Ketvirtajame kėlinyje pasitempęs „Žalgiris“ palaužė „Dzūkijos“ pasipriešinimą

Eurolygoje vieną komandą po kitos klupdantis Kauno „Žalgiris“ nesusigadino šventinių nuotaikų ir „Betsafe-LKL“, kurioje pavyko iškovoti 14-ąją pergalę. Čempionato lyderiai namuose po atkaklios kovos 72:60 (20:15, 14:14, 16:13, 22:18) pranoko Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus, patyrusius 10-ąją nesėkmę. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes, Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo 56:51, o tuomet pamatus pergalei pradėjo dėti Axelis Toupane‘as.
2017-12-23

„Šiauliai“ išvykoje lengvai nugalėjo „Dzūkiją“

Po kluptelėjimo Utenoje į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ sugrįžo „Šiaulių“ krepšininkai. Antrąjį ketvirtį rezultatu 27:8 laimėję Antano Sireikos auklėtiniai 83:58 išvykoje lengvai nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės. „Gynyba turi būti komandinė, o puolime turime žaisti dėl žiūrovų, – teigė „Šiaulių“ strategas A. Sireika. – Kuo toliau, tuo labiau žaidėjai pažįsta vieni kitus. „Dzūkijai“ galbūt tai buvo netikėtumas, jog agresyviau gynėmės.
2017-12-11

Arti trigubo dublio buvusio Alejandro Hernandezo vedama „Dzūkija“ nutraukė „Nevėžio“ pergalių seriją

Nuo pat rungtynių pradžios pirmavusi Alytaus „Dzūkija“ iškovojo penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ ir pakilo į penktąją turnyro lentelės vietą. Alytiškiai išvykoje 79:75 palaužė Kėdainių „Nevėžį“, kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų pergalių iš eilės. Naudingiausiai „Dzūkijos“ gretose rungtyniavo Alejandro Hernandezas, antrąjį kartą šiame sezone surinkęs dvigubą dublį – pelnęs 14 taškų ir atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų.
2017-11-06

12 taškų deficitą panaikinusi „Dzūkija“ įveikė „Juventus“

12 taškų deficitą panaikinę Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“. Spurtą 20:3 surengę Nikolos Vasilevo auklėtiniai namuose 88:86 įveikė Utenos „Juventus“ komandą. Gedimino Petrausko ekipai tai buvo šeštasis pralaimėjimas iš eilės.
2017-10-14

Katinas Reinhardtas lemiamu metimu išplėšė pergalę „Dzūkijai“ prieš „Nevėžį“

Po fantastiško Katino Reinhardto metimo paskutinėmis sekundėmis Alytaus „Dzūkija“ į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe-LKL“. Didesnį nei 10 taškų pranašumą lemiamame ketvirtyje iššvaistę Nikolos Vasilevo auklėtiniai galiausiai 85:82 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. „Mačo pabaigoje padarėme klaidų, tačiau laimėjome, – kalbėjo „Dzūkijos“ strategas N. Vasilevas. – Manau, antrojoje rungtynių dalyje geriau gynėmės.
2017-10-07

Martyno Echodo vedamas „Lietuvos rytas“ nugalėjo „Dzūkiją“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“. Trečiajame kėlinyje 17 taškų persvarą susikrovę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 78:54 įveikė Alytaus „Dzūkiją“, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė. „Šiandieną neblogai gynėmės – mes tai akcentavome po rungtynių su Panevėžio „Lietkabeliu“,– po mačo kalbėjo „Lietuvos ryto“ strategas Rimas Kurtinaitis. – Tačiau turėjome pakankamai daug broko puolime. Manęs netenkina kai kurių jaunų žaidėjų nusiteikimas.