„Bestafe-LKL“ rungtynėse Utenoje susirinkę krepšinio aistruoliai išvydo visiškai lygią dvikovą tarp vietos „Juventus“ ir Alytaus „Dzūkijos“. Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje užtikrinčiau atrodė svečiai iš Alytaus, kuriems pavyko nutraukti penkių pralaimėjimų seriją.

„Dzūkija“ po sunkios ir sudėtingos kovos 79:75 (25:22; 20:22; 16:14, 18:17) iškovojo itin svarbią pergalę prieš „Juventus“ krepšininkus, kurie iki šiol buvo laimėję tris rungtynes iš paskutinių keturių.

Itin lygiose rungtynėse viskas buvo palikta spręstis paskutinėmis susitikimo minutėmis. Po Dovio Bičkauskio tikslaus baudos metimo, likus daugiau negu trims minutėms, „Juventus“ atsilikimas buvo taškas (69:70). O po Mindaugo Kupšo dvitaškio su pražanga likus dviems minutėms, rungtynių rezultatas tapo lygus – 72:72.

Tačiau, likus minutei, „Dzūkijos“ pranašumas siekė penkis taškus (77:72), o likus 40 sekundžių L. Dendy smeigė tritaškį ir vėl atstatė intrigą. Vis dėlto, susitikimo pabaigą geriau sužaidė alytiškiai ir iškovojo itin dramatišką pergalę.

Dar iki ketvirtojo kėlinio komandos žaidė itin lygų krepšinį. Nepaisant gero „Juventus“ starto, kai po Jermaine‘o Flowerso tritaškio ir Mindaugo Kupšo dvitaškio su pražanga aikštės šeimininkai pirmavo 6:0, pirmi du kėliniai buvo labai atkaklūs. Pirmąjį ketvirtį „Dzūkija“ užbaigė itin sėkmingai, spurtavo 9:1 ir įsiveržė į priekį 25:22.

Antrajame kėlinyje komandas daugiau negu vienas metimas skyrė 20 sekundžių. Kėlinio pradžioje Anatolijus Kaširovas padidino dzūkų pranašumą iki penkių (27:22), tačiau kitoje atakoje Karolis Guščikas taip pat atsakė dvitaškiu. O nuo to laiko abi ekipos keitėsi taškais ir nė viena nesugebėjo pabėgti.

Trečiajame kėlinyje komandos taip pat žaidė taškas į tašką ir per pirmas aštuonias minutes komandas vis tiek skyrė metimas. Tačiau kėlinio pabaigoje „Dzūkija“ surengė spurtą 7:0 ir turėjo aštuonių taškų pranašumą – 61:53. Vis dėlto, ši persvara ilgai nesilaikė ir per likusį kėlinio laiką „Juventus“ surengė mini spurtą 5:0 ir prieš lemiamą ketvirtį atsiliko trimis taškais (58:61).

Šiose rungtynėse „Dzūkijos“ gretose debiutavo nuo spalio dėl traumos nežaidęs Perry Petty. Graikijos ekipą ir į Alytų persikėlęs krepšininkas sulaukė didelio pasitikėjimo iš Alaro Varrako. Gynėjas per 22 minutes pelnė šešis taškus (2/5 trit.), atkovojo aštuonis kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 18 (8 išprov. praž., 8/8 baud., 25 n.b.), Anthony Irelandas 13, Laronas Dendy 10, Dovis Bičkauskis 9.

„Dzūkija“: Nikolaosas Stylianou 21, Paulius Petrilevičius 13 (10 atk. kam.), Gediminas Navickas 12, Gediminas Žalalis 11, Anatlojius Kaširovas 8.