karolis guščikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis guščikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis guščikas“.

„Gargždų“ klubo gretas papildė Karolis Guščikas

LKL debiutantė „Gargždų“ komanda paskelbė, kad sudarė trumpalaikį kontraktą su Karoliu Guščiku. Tiesa, yra numatyta galimybė sutartį pratęsti visam sezonui. 30 metų puolėjas praėjusiame sezone žaidė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje. LKL jis rinkdavo 6,3 taško ir atkovodavo 4,8 kamuolio.
2022-09-22

„Pieno žvaigždes“ papildė Guščikas

Pasvalio „Pieno žvaigždėse“ – antrasis naujokas. Pasvaliečiai pasirašė sutartį 2020-2021 metų sezonui su Karoliu Guščiku. 28-erių krepšininkas praėjusį sezoną gynė Prienų „Cbet“ klubo garbę ir „Betsafe-LKL“ pirmenybėse vidutiniškai per 19 minučių pelnė po 7,1 taško, atkovojo po 4 kamuolius ir rinko po 7,4 naudingumo balo.
2020-06-12

„Juventus“ krepšininkai išsidalijo marškinėlių numerius

Utenos „Juventus“ krepšininkai, pirmajai fizinio parengimo stovyklai artėjant prie pabaigos, išsidalijo marškinėlių numerius. Komandos garbę ir praėjusiame sezone gynęs Dovis Bičkauskis pasiliko sau įprastą 2 numerį, Arvydas Šikšnius – 6, Karolis Guščikas – 10, Ugnius Nikitinas – 25. Tuo metu antrąjį sezoną iš eilės „Juventus“ gretose pasitinkantis Kenny Gainesas nusprendė pasikeisti marškinėlių numerį iš 0 į 12. Po metų pertraukos į Utenos komandą sugrįžęs Vaidas Čepukaitis vilkės 14 numeriu pa...
2018-08-23

Į „Juventus“ po metų pertraukos grįžta Vaidas Čepukaitis

Utenos „Juventus“ į savo gretas susigrąžino praėjusį sezoną Panevėžio „Lietkabelyje“ praleidusį krepšininką Vaidą Čepukaitį. Su vidurio puolėju pasirašyta metų sutartis. V. Čepukaitis „Juventus“ komandai atstovavo 2010–2011, 2014–2015 ir 2016–2017 metų sezonuose. 29 metų 207 cm ūgio krepšininkas kartu su Utenos ekipa yra iškovojęs Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) bei Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalius. „Vaidas yra tarsi mūsų sėkmės talismanas.
2018-08-06

„Juventus“ gretose – naudingiausias NKL žaidėjas

Antruoju Utenos „Juventus“ klubo naujoku tapo iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atvykęs Gytis Radzevičius. Su atakuojančio gynėjo ir lengvojo krašto puolėjo pozicijose galinčiu rungtyniauti krepšininku pasirašyta trejų metų sutartis pagal formulę „1+1+1“. 23 metų 197 cm ūgio vilnietis karjerą pradėjo prisijungdamas prie Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančio Kupiškio klubo, o kitame sezone apsivilko Vilniaus „Perlo“ marškinėlius ir persikėlė į NKL čempionatą.
2018-07-24

„Neptūno“ pergalė prieš „Juventus“ pažymėta fantastišku Simo Galdiko pasirodymu

Simas Galdikas sužaidė geriausias rungtynes nuo 2014 metų sausio, o jo vedama Klaipėdos „Neptūno“ ekipa iškovojo pergalę „Betsafe-LKL“. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 90:81 parklupdė Utenos „Juventus“ komandą. S. Galdikas per 25 minutes pelnė 19 taškų, pataikydamas 13 baudos metimų iš 14 bandymų, atkovojo devynis ir perėmė kamuolį, išprovokavo devynias varžovų pražangas bei surinko 30 naudingumo balų.
2018-03-24

„Dzūkija“ po tikro trilerio įveikė „Juventus“ ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją

„Bestafe-LKL“ rungtynėse Utenoje susirinkę krepšinio aistruoliai išvydo visiškai lygią dvikovą tarp vietos „Juventus“ ir Alytaus „Dzūkijos“. Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje užtikrinčiau atrodė svečiai iš Alytaus, kuriems pavyko nutraukti penkių pralaimėjimų seriją. „Dzūkija“ po sunkios ir sudėtingos kovos 79:75 (25:22; 20:22; 16:14, 18:17) iškovojo itin svarbią pergalę prieš „Juventus“ krepšininkus, kurie iki šiol buvo laimėję tris rungtynes iš paskutinių keturių.
2018-02-04

Sėkmingai startavusi „Juventus“ suklupo Italijoje

Puikiai susitikimą pradėjusi, tačiau po didžiosios pertraukos varžovus į priekį paleidusi Utenos „Juventus“ (3/9) ekipa patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygoje. Žydrūno Urbono auklėtiniai svečiuose 78:93 (23:19, 21:28, 11:22, 23:24) nusileido Sasario „Dinamo“ (5/7) krepšininkams. Utenos komanda šiame susitikime vertėsi be susirgusio Mindaugo Kupšo, kuris atvyko į Italiją, tačiau su didžiule temperatūra susitikimą stebėjo viešbutyje.
2018-01-24

„Juventus“ nutraukė nesėkmių seriją Čempionų lygoje

Trečiąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo Utenos „Juventus“ (3/8) klubas. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 81:73 (18:10, 17:27, 23:19, 23:17) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (2/9) ekipą. Ši pergalė išsaugojo uteniškių galimybes patekti į kitą turnyro etapą bei, blogiausiu atveju, priartino prie kelialapio į FIBA Europos taurės turnyro atkrintamąsias varžybas.
2018-01-16

„Juventus“ mačo pabaigoje turėjo pripažinti „Monaco Basket“ pranašumą

Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ (2/6) ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės „Monaco Basket“ (8/0) pranašumą. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 85:92 (23:28, 24:20, 23:24, 15:20) nusileido varžovams, kurie liko vienintele nesuklupusia turnyro komanda.