Trečiadienį FIBA Čempionų lygos rungtynėse Utenoje prireikė papildomų penkių minučių. Po jų džiaugėsi vietos „Juventus“ krepšinininkai, 90:85 (19:20, 27:20, 24:23, 8:15, 12:7) parklupdę Sasario „Dinamo“ iš Italijos.

„Juventus kontroliavo situaciją iki ketvirtojo kėlinio vidurio. Tada svečiai perėmė iniciatyvą.

„Dinamo“ 34-ąją minutę buvo priekyje 75:70. Nors „Juventus“ išlygino rezultatą (75:75), rungtynių pabaigoje pirmavo Sasario ekipa (78:78).

Likus 39 sekundėms, lygybę tritaškiu atstatė šeimininkų vidurio puolėjas LaRonas Dendy (78:78).

„Dinamo“ ataka nebuvo sėkminga, o „Juventus“ paskutiniajam išpuoliui turėjo 20 sekundžių. Kone visą laiką su kamuoliu užsibuvo ir jį perlaikė Dovis Bičkauskis. Sudėtingas gynėjo metimas nebuvo taiklus.

Pirmųjų pratęsimo taškų reikėjo laukti pustrečios minutės. Galiausiai iniciatyvos ėmėsi Anthony Irelandas. Amerikiečio vedama Utenos komanda išgyveno papildomų minučių dramą ir iškovojo pergalę.

„Juventus“: LaRonas Dendy 22 (10/20 metimų, 8 atkovoti kamuoliai, 5 pražangos), Anthony Irelandas 20 (6/12 met., 6/8 baudų), Dovis Bičkauskis 11 (7 rezultatyvūs perdavimai), Karolis Guščikas 10 (6 atk. kam.).

„Dinamo“: Scottas Bamforthas 22 (7/17 met., 5/6 baud., 9 atk. kam., 8 klaidos, 5 praž.), Achille Polonara 14 (5/9 met., 11 atk. kam.), Willas Hatcheras 12, (5 praž.), Darko Planiničius 10 (7 atk. kam.).

„Juventus“ iškovojo antrąją pergalę, „Dinamo“ patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą.