Vokietijos taurėje sužaistos dvi rungtynės, kuriose pergales iškovojo favoritai Miuncheno „Bayern“ ir Menchengladbacho „Borussia“.

Rungtynės Miunchene tarp „Bayern“ ir Gelzenkircheno „Shalke 04“ futbolininkų prasidėjo tikru šeimininkų įvarčių fontanu, o susitikimą šeimininkai laimėjo 3:0.

Jau 3-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė Robertas Lewandowskis. Lenkas po F. Ribery perdavimo meistriškai permetė kamuolį per vartininką.

Thiago Alcantara 16-ąją minutę po to paties R. Lewandowskio perdavimo galva mušė antrąjį komandos įvartį ir pasiuntė varžovus į nokdauną.

29-ąją minutę vėl R. Lewandowskio tikslus smūgis visiškai sugniuždė Gelzenkircheno komandą. Lenkas po F. Ribery perdavimo iš už baudos aikštelės ribų pasiuntė kamuolį į vartus.

Kitose rungtynėse du 11 metrų baudinius mušę Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai 2:1 nugalėjo „Hamburger SV“ ekipą. Įvarčius nuo žymos mušė Larsas Stindlas (53`) ir Raffaelis (61`). paguodos įvartį pelnė Bobby Shou Woodas (90`).