Šakių „Vyčio“ (25/7) komandos pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) tęsiasi. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai išvykoje 75:67 (16:20, 17:22, 24:8, 18:17) nugalėjo „Palangą“ (17/15).

Tai – penkioliktoji „Vyčio“ pergalė paeiliui.

Susitikimą šakiškiai pradėjo atkarpa 7:0, tačiau palangiškiai deficitą greitai panaikino ir rezultatą išlygino – 11:11. Šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį bei padidinti savo pranašumą (22:16) ir kol „Vyčio“ atakos strigo, tuo buvo pasinaudota – 27:21. Tiesa, per porą minučių situacija pasikeitė ir šakiškiai ėmė kvėpuoti varžovams į nugaras (29:30), bet svarstyklės vėl sviro palangiškių naudai. Sėkminga antrojo mačo pabaiga leido į ilgąją pertrauką išsinešti 9 taškų pranašumą – 42:33.

Karolis Brusokas po didžiosios pertraukos ėmė vesti „Vytį“ į priekį bei padėjo priartėti prie varžovų (39:42), o Pauliaus Beliavičiaus tritaškis rezultatą persvėrė – 46:45. Atotrūkis tarp komandų ėmė tik augti (55:47), tačiau intrigą „Palanga“ sugrąžino – 57:59. Vis tik ketvirtojo ketvirčio pabaiga sėkmingiau klostėsi „Vyčiui“, kuris savo pranašumą įrodinėjo užtikrintai ir galiausiai mačą laimėjo 75:67.

Šios rungtynės buvo itin sėkmingos Karoliui Brusokui, kuris per 31 minutę pelnė net 27 taškus (11/17 dvit., 5/7 baud.), atkovojo net 21 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 46 naudingumo balus. Tai – geriausios aukštaūgio karjeros rungtynės.

„Vytis“: K.Brusokas 27, I.Vaitkus 17, P.Beliavičius 12, M.Užupis 7, D.Domarkas, A.Birgelis, E.Serkevičius ir P.Abramavičius – po 3.

„Palanga“: R.Simsas 15, T.Robinsonas (11 atk. kam.) ir M.Jucikas – po 14, M.Reminas 13, D.Anužis 6, B.Vaitulionis 3.