palanga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „palanga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „palanga“.

Pigiausia nakvynė Palangoje, Klaipėdoje ir Nidoje: štai kur užteks ir vos 27 eurų

Ne paslaptis, kad daugiausia visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio Lietuvos pajūris sulaukia dėl itin didelių maisto ir apgyvendinimo kainų. Remdamiesi šiuo įsitikinimu dalis gyventojų net nepatikrina, ar egzistuoja pigesnių variantų. Visgi tiek Palangoje, tiek Klaipėdoje, tiek ir Nidoje galima rasti prieinamesnių apgyvendinimo galimybių, kurios leidžia mėgautis atostogomis be didelių išlaidų.
Prieš 20 val.

Plungėje vandens telkinyje rastas vyro kūnas

Plungėje ketvirtadienį iš vandens telkinio Ežero gatvėje ištrauktas mirusio vyro kūnas. 1990 metais gimusio vyro palaikai rasti apie 12.40 valandą, kūnas be išorinių smurto požymių, pranešė Klaipėdos apskrities policija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-07-12

Parodė, kiek kainuoja pavalgyti Palangoje: „Be poros šimtų net nevažiuokite“

Visi Lietuvos kurortai prasidėjus vasaros sezonui tampa atostogaujančių traukos objektais, o sezonui einant į pabaigą tampa ilgų diskusijų pagrindinėmis temomis. Pagrindinės temos, apkalbant poilsį Palangoje, dažniausiai būna dvi: ar šiltas ir švarus buvo Baltijos jūros vanduo ir kaip stipriai kilo kainos kavinėse ir restoranuose. Vienintelis kas nesikeičia Palangoje kasmet tai šurmulys Basanavičiaus gatvėje.
2024-07-12

Palangos meras apie daugiabutį, kuriame sprogo paspirtukas: savivaldybė gali visiškai kompensuoti remonto darbus

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sako, kad visas buto, kuriame šią savaitę sprogo elektrinis paspirtukas, remonto išlaidas gali apmokėti savivaldybė. Tam dar turės pritarti miesto taryba, atkreipia dėmesį Š. Vaitkus. „Pagal įstatymą neva kaltininkas, šiuo atveju, buto šeimininkas turėtų apmokėti ir nuostolius kaimynams, jei butas nėra draustas. Bet su teisininkais jau išsiaiškinome, kad tikrai neuždėsime žmonėms šio lažo.

Vos 1 daiktas palangiškių bute sukėlė milžinišką gaisrą: dabar įspėja visus

Antradienio vakarą Palangoje įvyko didelė nelaimė – sprogus paspirtukui užsidegė butas. Įtariama, kad sprogo kraunama paspirtuko baterija, todėl specialistai įspėja, ką būtina žinoti, norint kuo labiau sumažinti tokios nelaimės riziką. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie Palangoje įvykusią nelaimę socialiniuose tinkluose paskelbė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.
2024-07-11

Palangoje sudegus butui, šeima gyvens savivaldybės viešbutyje, miestas spręs dėl paramos

Palangoje bute kilus gaisrui dėl sprogusios elektrinio paspirtuko baterijos, šeima laikinai apgyvendinta savivaldybės viešbutyje, o paaiškėjus nuostoliams, bus sprendžiama dėl tolesnės miesto pagalbos jai. Kaip BNS trečiadienį sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, nuo gaisro nukentėjusiai vienai šeimai buvo pasiūlyta apsigyventi savivaldybei priklausančiame „Teniso“ viešbutyje, žmonės ten apsistojo trečiadienio naktį. „Šeima yra su vaikais ir augintinis.

Palangos daugiabutyje – didelė nelaimė: sprogo paspirtukas, gaisras pasiglemžė žmonių turtą

Antradienio vakarą Palangoje įvyko didelė nelaimė – sprogus paspirtukui užsidegė butas. Šią žinią pranešęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus tvirtina, kad žmonės nenukentėjo, šiuo metu jie apgyvendinti viešbutyje. Apie įvykusią nelaimę daugiabutyje Palangos meras Š. Vaitkus pranešė socialiname tinkle „Facebook“.  „Įvyko didelė nelaimė, galimai sprogus paspirtuko kraunamai baterijai užsidegė butas. Laimei žmonės nenukentėjo. Žinoma, didelę dalį žmonių turto pasiglemžė ugnis.

Vairuotojams – naujas kirtis Palangoje: už šį pažeidimą gresia bauda iki 90 eurų

Nuo šių metų gegužės pradžios Palangoje pakeista automobilių statymo tvarka vienoje Vytauto gatvės atkarpoje daliai vairuotojų jau kirto per kišenę. Ženklo sustoti draudžiama nepaisę poilsiautojai susimokėjo baudas. Sprendimas uždrausti statyti automobilius Vytauto gatvės atkarpoje nuo J. Basanavičiaus g. iki Kęstučio g. priimtas saugumo sumetimais. Savivaldybės atstovai atviravo, kad toje atkarpoje sezono įkarštyje susiformuoja itin intensyvus pėsčiųjų, automobilių ir dviračių eismas.

Policija su rėmėjais pajūrio paplūdimiuose birželį daugiausia fiksavo KET pažeidimų

Savaitgaliais kartu su rėmėjais Palangos ir Šventosios paplūdimiuose patruliuojantys policijos pareigūnai birželį fiksavo 22 administracinius pažeidimus, daugiausia – Kelių eismo taisyklių (KET). Kaip pirmadienį pranešė Klaipėdos apskrities policija, tokių pažeidimų praėjusį mėnesį fiksuota 17. Du administracinio nusižengimo protokolai buvo surašyti dėl pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių KET pažeidimų, po vieną – dėl vidaus vandenų transporto priemonių, saugaus elgesio paviršiniuose vandens telkin...
Kriminalai 2024-07-08

„Užmaršius“ vairuotojus Palangoje baudžianti Kristina: „Kuo prabangesnis automobilis, tuo rečiau susimoka“

Šiemet iš užsienio į Lietuvą sugrįžusi Kristina įsidarbino parkavimo kontroliere Palangoje. Moteris tikina, kad bet koks darbas yra darbas, o piktų replikų iš nepatenkintų automobilių vairuotojų ji neimanti į širdį. „Atrodo, kad žmonės nemato arba nenori matyti, kur yra sustatyti ženklai, yra neatidūs. Patys neapsižiūri, kur palieka automobilį, o sutikę parkavimo kontrolierių iškoneveikia baisiausiais žodžiais“, – pasakojo tv3.lt pašnekovė.
REKLAMA
REKLAMA

Palangoje daugėja vienos rūšies pažeidėjų: sulaikytų poilsiautojų kiekis stebina

Palangoj narkotikai liejasi laisvai – policininkus gąsdina ženkliai augantis narkotikus vartojančių poilsiautojų skaičius. Lyginant su pernai narkotikų vartojimas vasaros sostine tituluojamoje Palangoje išaugo trigubai. Vien per birželį policininkai kurorte sučiupo daugiau narkomanų nei per visą praeitą vasarą.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Didelės minios žmonių kiekvieną vasarą suplūsta į Palangą. Tačiau ne visi atsiveža kiekvienam įprastus daiktus poilsiui.

Perspėja poilsiaujančius pajūryje: gresia bauda iki 600 eurų – geriau to nedarykite

Dažnai į pajūrį vykstantys pailsėti lietuviai džiaugiasi galimybe atitrūkti nuo kasdienybės ir pasikaitinti saulėje bei pasimaudyti jūroje. Tačiau pajūrio gelbėtojams vasara – tikras darbymetis. Apie tai, kaip elgtis skęstant, kaip padėti pamačius skenduolį bei dėl kokių kitų priežasčių pajūryje kartais konfliktuoja poilsiautojai sutiko pasidalinti Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.

Lietuvos atlikėjai stebisi kainomis pajūryje: sulygino su situacija Šveicarijoje

Sparčiai atšilus orams į pajūrį jau pradėjo plūsti poilsio ir jūros pasiilgę gyventojai. Nors poilsiautojai pastebi, kad kainos pajūryje kandžiojasi kaip reikiant, tačiau akivaizdžiai atostogoms negaili ir stačia galva pasineria į malonumus. Apie didėjančias kainas ir gyvenimą pajūryje naujienų portalui tv3.lt papasakojo pajūryje neretai koncertuojantys bei poilsiaujantys atlikėjai.
2024-07-06

Kainos lietuvių negąsdina: plūsta į pajūrį, negaili ir 300 eurų už nakvynę

Artėjant šventiniam savaitgaliui, gyventojai ieškosi vietų, kur būtų galima išvykti pailsėti ir paminėti liepos 6-ą dieną. Žinoma, vienomis iš populiariausių poilsio vietų išlieka pajūris. Tiesa, pastebima, kad rasti, kur apsigyventi prie jūros esančiuose kurortuose dar tikrai galima, o kai kuriuose miestuose vis dar tikimasi didesnio poilsiautojų antplūdžio.

Nufilmavo Palangos centrinę gatvę paryčiais: „Vieną akimirką myli, kitą – jau mušasi“

Ankstyvo ryto vaizdai pro langus Basanavičiaus gatvėje – tikras realybės šou. Štai, iš vakaro šventę žmonės ima aiškintis asmeninius santykius. O nuotaikos kaip mat keičiasi nuo meilių apkabinimų iki svaidymosi kumščiais.  Iš pradžių vyras baltais marškinėliais nenulaiko moters ant rankų. Bėgdamas patiesia ją ant asfalto ir užkrenta pats.

Tvenkinyje nuskendo 2-metė: vaiką vandenyje pastebėjo mama

Šį savaitgalį Lietuvoje nuskendo 5 žmonės. Vienas iš jų – dvi jūroje skendusias nepilnametes bandęs išgelbėti vyras. Privataus namo kieme, tvenkinyje nuskendo ir dviejų metų mergytė. Tiek ugniagesiai, tiek gelbėtai įniršę – žmonės prie vandens vaikų visiškai neprižiūri, tad žada nuo šiol tokiems tėvams kviesti Vaiko teisių apsaugos tarnybą.  Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.  Ypač karštas savaitgalis prie įvairiausių vandens telkinių pritraukė minias žmonių.

Palangos Basanavičiaus gatvėje pavogti pliušiniai meškinai

Šeštadienio naktį iš saugyklos Palangoje pavogti apie 15 pliušinių meškinų. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, apie 2 val. J. Basanavičiaus gatvėje nusikaltėliai pateko į medinės konstrukcijos saugyklą ir pavogė apie 15 vienetų pliušinių meškinų. Bendra žala siekia 135 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Virš Palangos ratus sukęs įtartinas lėktuvas išgąsdino poilsiautojus: pasakė, kas tai buvo

Paprastai jeigu keleivinis lėktuvas su keleiviais suka ratus virš kokio nors oro uosto, tai gali reikšti, kad jis laukia savo eilės ar palankių oro sąlygų nusileisti. Tačiau jeigu oro uostas neužimta, o oras yra puikus, tai gali reikšti, kad pilotai nori sudeginti kuo daugiau kuro, kad avarinio nusileidimo atveju kilus gaisrui jo būtų mažiau. Matyt, apie tai galvodami poilsiautojai suko galvas, kodėl daugiau kaip valandą ratus virš Palangos suka didelis keleivinis lėktuvas.
75 2024-06-19

Šis kapas Palangoje – išskirtinis: slepia skaudžią istoriją

Vasarą traukiantys ilsėtis į Palangą čia gali ne tik pailsėti, bet ir atrasti kai kuriems dar neatrastas vietas. Viena jų – ypatingas kapas. Kaip socialiniuose tinkluose praneša Palangos turizmo ir informacijos centras, Vytauto ir Klaipėdos gatvių sankirtoje yra grafų Tiškevičių šeimos kapas. Palangoje – ypatinga grafų Tiškevičių šeimos kapavietė Šią grafų šeimos kapavietę galima rasti adresu Vytauto g. 176C/Klaipėdos pl. 67B, Palangoje, miesto civilinėse kapinėse.
2024-06-18

Lietuvos krepšinio rinktinė Palangoje pradėjo treniruočių stovyklą – rinkosi ryškiausios žvaigždės, bet pasirodė ne visi

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Palangoje prasdeda pasiruošimą artėjančiai Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankai. Sekmadienio popietę į pajūrį rinkosi ryškiausios mūsų šalies krepšino žvaigždės. Prie pagrindinės rinktinės prisijungs Ąžuolas Tubelis ir Eimantas Bendžius, kurie kartu su kitais krepšininkais atstovavo rezervinei rinktinei bei triskart sutriuškino Libaną.
2024-06-16

Palangos policijos vadas – apie poilsiautojų saugumą: davė naudingų patarimų

Lietuvos pajūryje įsibėgėja vasaros sezonas, kuris su kiekviena diena pritraukia vis daugiau saulės bei jūros išsiilgusių poilsiautojų. Prasidėjus vasarai kyla ne tik oro temperatūra, bet ir nusikalstamumo skaičiai pajūryje. Pakanka pasižvalgyti po praėjusių metų statistiką.

Čeburekų pardavėjas Palangoje: „Jei netinginiausi, per dieną gali uždirbti apie 150 eurų“

Karšti, labai skanūs čeburekai, kepta duona, mineralinis – vieni dažniausiai poilsiautojų girdimų žodžių Palangos paplūdimyje. 26 metų Sušio slapyvardžiu prisistatantis čeburekų pardavėjas sutiko papasakoti apie savo darbo subtilybes. Jaunas vyras net kelis kartus pabrėžė, kad vasarą šio darbo neiškeistų į nieką. Pokalbio su naujienų portalu tv3.lt metu Sušis atskleidė, kad netinginiaudamas per dieną gali uždirbti vidutiniškai 150 eurų.

Atsakė, kodėl apsigyvena Šventosios nameliuose: nepatogumus užgožia vienas išskirtinumas

Legendomis apipinti mediniai Šventosios nameliai iki šiol priima gyventojus. Nors pažvelgus į kai kuriuos iš jūros pašonėje stūksančių medinukų galėtum stipriai tuo suabejoti. Nors Šventojoje sezonas dar neprasidėjo, tačiau gyvenimą mediniuose nameliuose jau išbando pirmieji poilsiautojai. Naujienų portalo tv3.lt kalbinti žmonės moja ranka į minimus nepatogumus ir pasiūlo įsiklausyti. „Girdite, kaip ošia jūra?“ – perklausia viena iš pašnekovių. Dėl to tikrai nepasiginčysi, bet.

Atėjusi prie jūros Palangoje Ieva griebė telefoną: užfiksavo neeilinį vaizdelį

Prieš kelias dienas Palangos paplūdimiu vaikščiojusi Ieva pamatė neįprastą reginį pakrantėje. Tai – vertikaliai link jūros susisluoksniavusios, banguojančios smėlio eilės.  Moteris užfiksavo šį gamtos reiškinį ir pasidalijo juo socialiniuose tinkluose.  Parodė reginį Šiomis nuotraukomis moteris pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“ „Orų entuziastų“ grupėje.
2024-06-11

Skelbia apie nemokamą pramogą Palangoje: kiti nežino

Nuo birželio 13-os iki rugpjūčio 31 d., kiekvieną vasaros ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį 18.30 val., Palangos orkestras kviečia prasmingai valandai su pučiamųjų muzika gražiausio Lietuvos parko rotondoje: 33 muzikinių istorijų pripildyti vakarai, 3 skirtingos programos, kuriose kiekvienas ras atgaivą nuo kasdienybės.
2024-06-11

Išvydęs traškučių ir gėrimų kainas Palangoje pakraupo: „Kai baigsis vasara, neverkite“

Jūs nepatikėsite, kiek sumokėjau Palangoje ties Palangos tiltu už mažą dėžutę čipsų ir ledą. Įdomiausia, kad kaina šokiravo ir mane aptarnavusią merginą. Ji net susižvalgė su savo kolege kai pamatė bendrą sumą kasoje. Nustebę buvome visi kartu.  Pasirodo ledai ir čipsai prie Palangos tilto pabrangsta 3 kartus. Sumokėjau lygiai 10€. Nusipirko ir kokteilį.
2024-06-10

Palangoje „Deimantiniame“ vakarėlyje šėlo ir Žilvinas Grigaitis

Šį savaitgalį viename populiariausių pajūrio klubų,  skambant atlikėjo Donato Montvydo hitams, įvyko „Deimantinis“ vakarėlis, kuriame šėlo būrys žinomų žmonių, tarp kurių ir Žilvinas Grigaitis, papuošalų dizainerė Irina My My, verslininkė Viktorija Grimalienė, deimantų ekspertė Eglė Žadeikienė, grožio specialistė  Gintarė Butrimavičienė bei kiti.
2024-06-09

Už šaltibarščius – 12 eurų: kainos Palangoje stebina lankytojus

Vos tik stuktelėjus kalendorinei vasarai, kone kiekvienam iš mūsų į galvas stuktelėjo mintis – kur šiemet atostogausime, kur leisime per metus sunkiai uždirbtus ir kojinėse slėptus eurus? Dalis lietuvių kasmet renkasi mylimą pajūrį. Palangoje apsilankė ir TV3 laidos „Top 3“ žurnalistai. Palangos verslininkai pravėrę savo kavinių, viešbučių duris ir išskėstomis rankomis laukia pinigingų svečių.

Nauja tvarka Palangoje – dėl jos gali brangti maistas ir gėrimai

Palangos Basanavičiaus gatvėje kurorto valdžia sutrumpino laiką, iki kada tiekėjai gali iškrauti į kavines bei barus atvežtas prekes. Dabar šie skuba net suprakaitavę ir keikia Palangos valdžią. O kai kurie tiekėjai į barus prekių žada apskritai nebepristatinėti. Palangos verslininkai dabar gąsdina, kad dėl to dar labiau gali kilti patiekalų bei gėrimų kainos. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Išvydęs bulvinių blynų kainą Palangoje Andrius nustėro: „Atsistojau ir išėjau“

Jei galvojate, kad Palangoje brangiausios vietos pavalgyti įsikūrusios Basanavičiaus gatvėje, stipriai klystate. Tuo įsitikino naujienų portalo tv3.lt skaitytojas Andrius, kuris taip ir nepasiryžo už mėgstamų bulvinių blynų porciją sumokėti beveik 20 eurų. Redakcijai laišką parašęs Andrius ne tik pasidalijo savo karčia patirtimi, bet ir atsiuntė viloje „Ramybė“ įsikūrusios kavinės meniu nuotrauką, kurioje nurodytos patiekalų kainos privertė vyrą ieškoti pigesnės vietos pavalgyti.

Rūkyta žuvis Palangoje: kiek kainuoja ir kodėl Basanavičiaus gatvėje ji parduodama kitaip?

Rūkyta žuvis – itin populiari tarp poilsiaujančiųjų Palangoje bei vietos gyventojų. Nieko keisto, kad rūkytą žuvį parduodančių vietų galima aptikti pačiose įvairiausiose kurorto vietose. Esminis skirtumas – žuvies kaina bei pardavimo modelis. Mat vienur žuvį atsveria prie pirkėjo akių, o štai Basanavičiaus gatvėje sumokama už vienetą.

„Power Hit Radio“ nuo liepos mėnesio keliasi į Palangą!

„Power Hit Radio“ komanda šią vasarą vėl ryžosi pokyčiams ir nuo liepos mėnesio keliasi iš Vilniaus į Palangą. „Power Hit Radio“ klausytojai ne tik girdės iš Palangos, bet ir turės progą mylimus radio laidų vedėjus aplankyti jaukioje radijo studijoje. Joje kasdien nuo ryto iki vakaro skambės geriausia šokių muzika, vyks įvairūs iššūkiai ir nesibaigiantys pokalbiai su ištikimiausiais klausytojais.
2024-06-04

Oksana Pikul atostogas planuoja dar prieš metus: sūnui norisi atiduoti geriausias akimirkas

Sparčiai atšilus orams ir artėjant vasarai į pajūrį jau pradėjo plūsti poilsio ir jūros pasiilgę gyventojai. Nors poilsiautojai pastebi, kad kainos pajūryje kandžiojasi kaip reikiant, tačiau dažnas atostogoms negaili ir stačia galva pasineria poilsį. Apie atostogas, koncertus pajūryje naujienų portalui tv3.lt papasakojo atlikėja, verslininkė, vizažistė Oksana Pikul. „Kol kas mūsų vasaros koncertų maratonas dar neprasidėjo.
2024-06-03

Santykiais su Gražuliu išgarsėjusi Birutė žuvies kainų nekels: „Jei pabrango, tai tik centais“

Metas keliauti į vasarą – būtent taip skelbia šio pirmadienio TV3 laida „TOP 3“. Nuo šaltibarščių festivalio atgarsių ir kodėl jis vos per plauką nebuvo sugadintas, iki netikėtai suskambusios Vytauto Kernagio dainos „Mūsų dienos kaip šventė“ ir pasiekto rekordo. Tačiau didžiausio akibrokšto, deja, sulauksime išgirdę apie visų mūsų numylėtą Palangą.
2024-06-03

Apie šią pramogą Lietuvos pajūryje žino nedaugelis: nepraleiskite progos

Palangos turizmo informacijos centras palangiškius ir kurorto svečius kviečia į įdomias ekskursijas, kurių metu ekskursantai turės galimybę pamatyti kitokią, dar neatrastą Palangą. Socialinio tinklo „Facebook“, Palangos miesto savivaldybės puslapyje skelbiama apie rekomenduojamas ekskursijas, atvykus į Palangą. Ekskursija „Labas rytas, Palanga“ Ekskursija skirta norintiems aktyviai pažinti kurortą bei 15 minučių pasimankštinti pajūryje.
2024-06-03

„Ignitis“ Palangoje atidarė greitos elektromobilių įkrovimo parką

„Ignitis grupės“ elektros tiekėja „Ignitis“, valdanti elektromobilių įkrovimo tinklą „Ignitis ON“, penktadienį Palangoje, Taikos gatvėje, atidarė greito 20 prieigų elektromobilių įkrovimo parką.  Taip pat dar keturios elektromobilių įkrovimo prieigos buvo įrengtos Ronžės gatvėje, o bendra investicijų suma siekia daugiau nei 0,5 mln.
2024-05-31

Norite vasarą pasitikti prie jūros? Suskubkite, jau dabar dalis vietų išgraibstytos

Palangoje atostogautojų neužimtų ir nerezervuotų kambarių vasaros sezonui dar yra labai daug, sako Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė. Vis tik, jei šį savaitgalį nusprendėte praleistį prie jūros, reiktų suskubti. Tuo metu šiam savaitgaliui, kai pajūrio kurorte vyks festivalis „Myliu Palangą“, Lauros Taučiūtės teigimu, jau užsakyta apie 70 proc. apgyvendinimo vietų.   „Vasaros užimtumas šiai dienai, pamėnesiui skiriasi, bet vidurkis yra apie 30-35 proc.
2024-05-31

Rusai supirkinėja NT Lietuvoje – įsigijo turto už 1,2 mlrd. eurų: ieško tarpininkų

Nors Rusijos piliečiams nuo karo Ukrainoje pradžios pasunkėjo sąlygos Lietuvoje pirkti ir parduoti nekilnojamąjį turtą, tačiau rusų susidomėjimas Lietuvos rinka niekur neišblėso. Registrų centro duomenys rodo, kad butų, namų, žemės sklypų ir kitų objektų skaičius Rusijos piliečių rankose auga kiekvienais metais – daugiau rusai nuperka būstų nei parduoda. Iš viso Rusijos piliečių rankose yra nekilnojamojo turto už 1,2 mlrd. eurų. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Pietų kaina Palangoje šokiravo poilsiautoją: „Protu nesuvokiama“

Pasakyti, kad aš šokiruotas, tai lyg nieko nepasakyti. Aš dar dabar nesuvokiu, kodėl tokiomis aukštomis kainomis prekiaudami sugeba verslai išsilaikyti Lietuvoje? Gal aš ko nežinau? Gal Lietuva pagal vidutines pajamas vienam asmeniui Pasaulyje jau pakilo į lyderių trejetuką? Gal mūsų senjorų pensijos senai aplenkė vokiečių senjorus? Neatsitiktinai paminėjau senjorus, nes manau tai pagrindinė kurortinių valgyklų klientūra įsimaišanti tarp vidutines pajamas gaunančių tautiečių.
162 2024-05-21

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas

Palangoje atidarytas ekstremalaus sporto aikštynas. Kaip skelbia miesto savivaldybė, beveik 1400 kvadratinių metų ekstremalams skirta erdvė su riedlenčių ir hibridiniais elementais, pritaikyta riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių sportą mėgstantiems jaunuoliams. Rengiant aikštelę buvo konsultuojamasi su ekstremalaus sporto profesionalais. Išklausyti ir bendruomenės išsakyti siūlymai bei pageidavimai.
Aktualijos 2024-05-13

„Olimpas“ nori pasinaudoti nušvitusia galimybe: sieks vietos LKL čempionate

Penktadienį „Jurbarko-Kario“ klubui paskelbus, kad komanda dėl infrastruktūrinių ir kitų iššūkių atsisako galimybės dalyvauti 2023–2024 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone, nušvitusia galimybe siekia pasinaudoti Palangos „Olimpo“ klubas.
2024-05-10

Palangoje vyks Gintarinis savaitgalis: bus veriami 200 metrų karoliai, „lis“ gintarais

Penktadienį Palangoje prasideda tradicinis festivalis „Gitarinis savaitgalis“, pranešė savivaldybė. Aikštėje ties Kurhauzu įsikurs ir visą savaitgalį šurmuliuos „Gintaro kiemas“. Čia, be kitų įdomybių, bus įrengta gintarinių rekordų ekspozicija – bus eksponuojamas didžiausias Lietuvoje gintarinis margutis, įspūdingo dydžio gintarinė stinta, ilgiausias gintaro vėrinys, išskirtinė gintaro suknelė.
Aktualijos 2024-05-10

Palangos verslininkai pasipiktinę: įvedus mokestį už stovėjimą, niekas į kurortą nebevažiuos

Parkavimo naujovės Palangoje. Nuo šiol atvykus automobiliu į Palangą už stovėjimą teks susimokėti visus metus, o ne tik vasaromis, kaip buvo iki šiol. Tokį sprendimą palaimino kurorto taryba. Esą taip Palangos valdžia mėgina mažinti mašinų skaičių mieste ir traukia ekologiniu keliu. Vis dėlto kurorto verslininkai tokia iniciatyva nepatenkinti – sako, kad ir taip ne vasaromis vos kvėpuojanti Palanga visai uždus – žmonės tiesiog nebevažiuos. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Incidentas Palangoje: iš lėktuvo išvestas girtas vyras puolė pareigūną

Palangoje, oro uoste, penktadienio naktį neblaivus vyras trenkė Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnui, pranešė policija. Anot policijos, apie 0 val. 10 min. Palangoje, Liepojos pl., Palangos oro uoste, VST pareigūnams išvedus iš nusileidusio lėktuvo neblaivų vyriškį, pastarasis kumščiu trenkė VST pareigūnui (gim. 1968 m.) į veidą. Pareigūnas, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamais neblaivus (2,01 prom.) vyras (gim. 1969 m.) uždarytas į areštinę.

Pareigūnai išaiškino narkotikų platintojų nepilnamečiams tinklą Palangoje: vienas paauglys buvo apsinuodijęs

Klaipėdoje išaiškinti narkotikų nepilnamečiams platintojai, įtarimai tyrime pareikšti penkiems asmenims, vienas jų – nepilnametis. Kaip penktadienį informuoja Klaipėdos policija, praeitais metais gegužės mėnesį Palangoje gautas pranešimas apie mokykloje besimokantį ir galimai narkotikais apsinuodijusį nepilnametį. Teisėsaugininkai išsiaiškino, kad prieš tai nepilnametis parūkė elektroninę cigaretę su skysčiu, turinčiu psichotropinių medžiagų, kuri vėliau buvo rasta ugdymo įstaigoje.
Kriminalai 2024-04-26

Per gaisrą garaže Palangoje nukentėjo vyras

Palangoje per gaisrą garaže penktadienio naktį nukentėjo vyras. Apie 3 val. buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdos plente esančiame garaže kilo gaisras. Garažas yra įrengtas po dviejų aukštų mūriniu namu. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas Saulius Žilinskas Eltai sakė, kad garaže degė automobilis, vienas vyras stipriai apsinuodijo dūmais, greitosios pagalbos medikai jį pristatė į gydymo įstaigą.
Kriminalai 2024-04-26

Palanga keis automobilių apmokestinimą: daugiau mokės ir poilsiautojai, ir vietiniai

Bene daugiausiai poilsiautojų sulaukiantis šalies kurortas ruošiasi keisti automobilių statymo apmokestinimą. Panašu, kad daugiau mokės ir tie, kas atvažiuoja tik pro retą, ir tie, kas gyvena kurorte. Ir net tie, kas važinėja elektromobiliais. Tai numato Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektas, oficialiai registruotas teisės aktų duomenų bazėje. Dėl jo miesto taryba turėtų galutinai apsispręsti artimiausiame posėdyje.
2024-04-23

Palangoje prasidės Jurginių festivalis „Jurgi, paimk raktus“

Palangoje edukacijomis vaikams antradienį prasidės tradicinė Jurginių šventė „Jurgi, paimk raktus“, pagrindiniai festivalio renginiai numatyti savaitgalį. Kaip pirmadienį pranešė Palangos miesto savivaldybė, festivalis vyks nuo balandžio 23 iki balandžio 28 dienos.
Aktualijos 2024-04-23

Pamatę, kas vyksta po langais, Palangos gyventojai pakraupo: tokio košmaro net nesapnavo

Kunigiškių gyventojai susidūrė su žiauriu elgesiu prieš gyvūnus – per pastarąsias penkias dienas vienas po kito buvo nunuodyti net 17-a katinų.   Kunigiškėse gyvenanti Laura Vyšniauskaitė kreipėsi į naujienų portalą tv3.lt ir išsamiau papasakojo apie šį žiaurų išpuolį prieš gyvūnus.   L. Vyšniauskaitė pasakoja, kad Kunigiškių bendruomenė prižiūri ir augina katinus, kurie pradėjo daugintis kažkam juos palikus likimo valiai.
2024-04-20

„Palangos dienos“ kviečia paminėti dvi kurortui svarbias datas

Penktadienį Palangoje prasideda savaitę truksiančios kurorto dienos, kurios įprasmins Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos prieš daugiau kaip šimtmetį bei paminės kurorto gimtadienį.  Kaip pranešė Palangos savivaldybė, Palangos krašto prijungimas prie Lietuvos vyko 1921 metų kovo 30-ąją, o miesto vardo gimtadieniu vadinama balandžio 5-oji. Šią dieną 1253-iais Palanga paminėta Kuršo dalybų tarp Livonijos ordino ir Rygos vyskupo akte. Šiais metais „Palangos dienos“ vyks dešimtą kartą.
Aktualijos 2024-03-29
Į viršų