Trečiadienį pirmosiose 2015-2016 metų sezono Ispanijos futbolo taurės (Copa del Rey) turnyro pusfinalio rungtynėse šalies čempionė ir prizo savininkė „Barcelona“ vienuolikė namuose net 7:0 (3:0) sutriuškino „Valencia“ ekipą ir, pratęsusi nepralaimėtų rungtynių seriją iki 26-erių, beveik užsitikrino vietą turnyro finale.

Net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Luisas Suarezas (7, 12, 83 ir 88 min.), tris – Lionelis Messi (29, 58 ir 74 min.).

Beje, antrasis argentiniečio įvartis į varžovų vartus buvo jubiliejinis – 500-asis – jo profesionalioje karjeroje. L. Messi 436 įvarčius į varžovų vartus įmušė vilkėdamas „Barcelona“ komandos marškinėlius ir 65 – gindamas Argentinos rinktinės garbę.

Svečiai visą antrą kėlinį žaidė be pašalinto iš aikštės Shkodrano Mustafio (45+2 min.).

Atsakomosios rungtynės Valensijoje bus žaidžiamos vasario 10 dieną.

Ketvirtadienį pirmąsias pusfinalio rungtynes žais „Sevilla“ ir Vigo „Celta“ komandos.