Trečiadienį paaiškėjo likusios penkios komandos kurios žais Čempionų lygos grupių etape.

Sėkmingai į Čempionų lygą grįžo Manchester „United“ klubas. Jis Belgijoje rezultatu 4:0 įveikė „Brugge“ klubą ir po metų pertraukos vėl galės dalyvauti prestižiškiausiame Senojo žemyno turnyre.

Mančesterio klubas į priekį įsiveržė 20-ąją minutę, kai po puikaus Memphio Depay‘aus perdavimo įvartį pelnė Wayne Rooney.

Antrajame kėlinyje „United“ įrodė, jog yra stipresnis klubas. 49-ąją minutę po puikios komandinės atakos vėl pasižymėjo W.Rooney. Po aštuonių minučių Rooney pelnė „hat-trick“, po dar vieno puikaus komandos draugo perdavimo. 63-ąją minutę savo įvartį įmušė Ander Herrera, kuris pasinaudojo mieguista „Brugge“ gynyba ir nuginklavo varžovų vartininką. 81-ąją rezultatas galėjo tapti 5:0, tačiau Chicharito nesugebėjo įmušti 11 metrų baudinio.

„Bayer“ atsitiesė su kaupu

Vokietijoje, „BayArena“ stadione susitiko vietos Leverkusen „Bayer“ su Romos „Lazio“. Po pirmųjų varžybų persvarą turėjo Romos klubas, kuris namie laimėjo 1:0.

Serijos rezultatą 40-ąją minutę išlygino Hakan Calhangolu. Po nesėkmingai atšokusio kamuolio nuo „Lazio“ žaidėjo puolėjas atsidurė vienas prieš vieną su vartininku ir pelnė pirmąjį varžybų įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Admir Mehmedi. Aplenkęs „Lazio“ gynėjus, šveicaras sėkmingai išbėgo prieš vartininką ir stipriu smūgiu kamuolį pasiuntę į vartus. Romos klubui situacija dar labiau viska apsunkino 68-ąją minutę „Lazio“ gynėjo Mauricio gauta antra geltona kortelė. „Lazio“ viltis 88-ąją minutę palaidojo Karim Bellarabi, kamuolį pasiuntęs į tuščius vartus.

„Bayer” Leverkusen* 3 – 0 „Lazio“ pirmas mačas 0:1

40‘ Hakan Calhanoglu [1-0]

48‘ Admir Mehmedi [2-0]

88‘ Karim Bellarabi [3-0]

68‘ Mauricio („Lazio“) – raudona kortelė „Brugge“ 0 – 4 Manchester „United“* pirmas mačas 1:3

20‘ Wayne Rooney [0-1]

49‘ Wayne Rooney [0-2]

57‘ Wayne Rooney [0-3]

63‘ Ander Herrera [0-4]

„APOEL“ 1 – 1 „Astana“* pirmas mačas 0:1

60‘ Semir Stilic [1-0]

84‘ Nemanja Maksimovic [1-1]

„CSKA“ Moscow* 3 – 1 „Sporting“ pirmas mačas 1:2