Antradienį vienintelėse 2014–2015 metų sezono Italijos futbolo taurės turnyro („Coppa Italia“) aštuntfinalio rungtynėse „AS Romos“ vienuoliktukas namie po pratęsimo 2:1 (1:0, 1:1) įveikė „Empoli“ ekipą ir tapo penktuoju ketvirtfinalio dalyviu.

Aikštės šeimininkus jau pirmojo kėlinio pradžioje į priekį išvedė Juanas Itrube (5 min.), tačiau antrajame kėlinyje Simone’i Verdi (79 min.) pavyko išlyginti rezultatą.

Pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos per pratęsimą įmušė Daniele De Rossi (114 min.).

Anksčiau vietas Italijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje užsitikrino „AC Milan“, Romos „Lazio“, „Parmos“ klubai ir šalies čempionė Turino „Juventus“ komanda.

Likusios trejos šalies futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį ir ketvirtadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.