Trečiąją pergalę penktosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro "Top 16" varžybų etapo rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą aštuonių dalyvių F grupėje užimantis dviejų lietuvių Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) klubas, penktadienį svečiuose 87:81 (20:18, 23:20, 20:22, 24:21) įveikęs Belgrado "Partizan NIS" (Serbija) ekipą.

Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė po 10 taškų.

31 minutę (31:10) žaidęs M.Kalnietis pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 4 realizavo 2 baudų metimus iš 4, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

S.Jasaitis per 26 minutes (26:09) pataikė 2 tritaškius iš 7 ir abu dvitaškius metimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei taip pat dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvius nugalėtojų gretose rungtyniavo Krunoslavas Simonas (18 tšk.) ir Valerijus Lichodejus (15 tšk.).

Šeimininkams 32 taškus pelnė Tarence'as Kinsey, 16 - Bogdanas Bogdanovičius, 10 - Joffrey Lauvergne'as.

F grupėje pirmauja po keturias pergales iš penkių galimų iškovojusios Maskvos CSKA (Rusija), Madrido "Real" (Ispanija) ir Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) komandos.