kalnietis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kalnietis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kalnietis“.

Lietus žvaigždžių neišgąsdino: Dariaus ir Girėno stadione – žinomos Lietuvos asmenybės

Šeštadienio vakarą Kaune esančiame rekonstruotame Dariaus ir Girėno stadione įvyko pirmosios oficialios futbolo rinktinių rungtynės. Europos atrankos mače susitiko Lietuvos ir Bulgarijos futbolininkai. Šiose rungtynėse apsilankė žinomos Lietuvos sporto asmenybės. Tribūnose buvo matomas ir ilgametis Lietuvos krepšinio rintinės bei Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Mantas Kalnietis. Jis šiuo metu darbuojasi „Kauno Žalgirio“ futbolo klube.
73 2023-06-17

Žalgiriečių įspūdžiai iš finalo ketverto: „Keista matyti, kad Kaune dominuoja raudona spalva“

Į Kauną atkeliavo Eurolygos finalo ketverto šventė. Įvairiuose mieste vykstančiuose renginiuose galima išvysti ir žalgiriečius: Paulius Jankūnas ir Mantas Kalnietis tapo finalo ketverto Kaune ambasadoriais. Startą finalo ketverto renginiams dar ketvirtadienį davė Kauno sporto halėje vykstančio Eurolygos jaunimo turnyro dalyviai. Jame dalyvauja ir Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai, kurių kovas gyvai stebėjo tiek P.Jankūnas su M.Kalniečiu, tiek „Žalgirio“ treneris Tautvydas Sabonis.
56
2023-05-19

Į skandalingą teisėjų klaidą sureagavo ir Kalnietis: „Nesiruošiame visko taip paprastai palikti“

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas, reaguodamas į LFF Supertaurės finalo įvykius, kreipėsi į Lietuvos futbolo federaciją (LFF) ir Lietuvos futbolo teisėjų asociaciją (LFTA) su prašymu pateikti išsamų paaiškinimą dėl teisėjų priimtų sprendimų rungtynių metu ir skirti nuobaudas rungtynėse dirbusiems bei grubiai klydusiems asmenims. „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sąmoningai laukė viešo LFF bei LFTA pripažinimo dėl rungtynių metu padarytos grubios klaidos, galėjusios turėti įtakos dvikovos pabaigai.
69 2023-02-27

Ekskliuzyvinis turinys: štai, ką paskutinių savo karjeros rungtynių metu kalbėjo Kalnietis

2023 metų sausio 29 dieną Mantas Kalnietis sužaidė paskutines savo karjeros rungtynes. Jos sulaukė ir išskirtinio Betsafe-LKL TV dėmesio. Legendiniam šalies krepšininkui rungtynių metu buvo prisegtas specialus mikrofonas, kuris leido iš arti išgirsti ką M. Kalnietis kalbėjo paskutinių savo karjeros rungtynių metu. Tai buvo paskutinis mačas M. Kalniečio karjeroje, kuri truko bene 20 metų.
2023-02-08

Mantas Kalnietis išskyrė pagrindinę „Žalgirio“ bėdą, Lukas Lekavičius turėjo pastabų teisėjams

Mantas Kalnietis ir Lukas Lekavičius pastaruoju metu diriguoja „Žalgirio“ atakoms, bet po dviejų mačų Eurolygoje peršasi išvada, kad lietuviai gali kokybiškai vadovauti tik pirmas 20 minučių. Deja, rungtynės trunka 40 – „Žalgiris“ nusileido „Bayern“ 73:75. Mantui Kalniečiui tai buvo proveržis šiame sezone ar bent jau pirmoje mačo pusėje.
2021-10-21

Kuzminsko pastangų neužteko: UNIKS užbaigė „Lokomotiv-Kuban“ sezoną

Žygį link Vieningosios lygos trofėjaus baigė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa. Lietuviškasis klubas išvykoje 70:74 (21:19, 23:12, 11:29, 15:14) nusileido Kazanės „Uniks“ ekipai ir pusfinalio seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 0:3. Svečiai dar pirmojo kėlinio viduryje buvo atitrūkę dviženkliu skirtumu (15:4), o atėjus ilgajai pertraukai pirmavo 44:31. Vis dėlto Kazanės klubas įjungė aukštesnę pavarą trečiajame kėlinyje bei perėmė inicia...
2021-05-23

Kalnietis ir toliau žibėjo rezultatyvių perdavimų kategorijoje

VTB lygoje pergalę iškovojo dviejų lietuvų atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (11/6) ekipa, kuri namuose 100:95 (24:29, 30:14, 20:19, 26:36) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (4/12) klubą. Šemininkai vos neišleido pergalės iš savo rankų. Trečiajame kėlinyje jie dar pirmavo 23 taškais (72:49), bet svečiai ėmė mažinti persvarą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje po spurto komanas teskyrė trys taškai. (93:96). Vis dėlto „Lokomotiv-Kuban“ pačioje pabaigoje atsilaikė ir laimėjo.
2021-02-27

Juškevičius ir Kuzminskas siautėjo aikštelėje, „Parma“ įveikė „Lokomotiv-Kuban“

Pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (3/3) ekipa, namie 84:81 (20:21, 25:15, 14:26, 25:19) palaužusi Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (6/3) klubą. Pagrindiniu pergalės kalviu tapo siautęs Adas Juškevičius. Gynėjas per 29 minutes pelnė 33 taškus (7/10 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 sykius prasižengė bei surinko 31 naudingumo balą.
2020-12-05

Lietuva nebėra ta krepšinio galiūnė: LKF sprendimas leidžia tikėti, kad bus geriau

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė atrankos į Europos čempionatą „burbule“ savaitgalį išgyveno du visiškai skirtingus vakarus. Sensacingą ir diskusijų audrą sukėlusį pralaimėjimą krepšinio nykštukams danams keitė solidus revanšas prieš Belgijos rinktinę. Sirgaliai išvydo dvi skirtingas Lietuvos rinktines, todėl prieiti vieną išvadą po lietuvių pasirodymo – sunku.
2020-11-30

Belgijos rinktinė – dvejus metus nepralaiminti komanda, baudusi ir Lietuvą

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė penktadienio vakarą patyrė vieną netikėčiausių pralaimėjimų šalies krepšinio istorijoje ir nusileido Danijos nacionalinei komandai. Sekmadienį Dariaus Maskoliūno vadovaujami lietuviai turi puikų šansą reabilituotis – laukia revanšo prieskonį turinti dvikova su Belgija. Vilniuje vykstantis atrankos į Europos čempionatą „burbulas“ Lietuvos rinktinei prasidėjo tikra sensacija.