Žygį link Vieningosios lygos trofėjaus baigė Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipa. Lietuviškasis klubas išvykoje 70:74 (21:19, 23:12, 11:29, 15:14) nusileido Kazanės „Uniks“ ekipai ir pusfinalio seriją iki trijų pergalių pralaimėjo 0:3.

Svečiai dar pirmojo kėlinio viduryje buvo atitrūkę dviženkliu skirtumu (15:4), o atėjus ilgajai pertraukai pirmavo 44:31. Vis dėlto Kazanės klubas įjungė aukštesnę pavarą trečiajame kėlinyje bei perėmė iniciatyvą. Likus žaisti minutę „Unics“ buvo priekyje 73:70.

Trečią kėlinį „Unics“ laimėjo net 29:11.

Likusį laiką Willas Cummingsas pradėjo klaida, komandos dar apsikeitė keturiais netaikliais metimais ir pergalė išliko šeimininkų rankose.

M.Kuzminskas per 36 minutes surinko 13 taškų (2/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 3 ir prarado kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

Reguliariojo sezono MVP tapęs M.Kalnietis dėl traumos atkrintamosiose nežaidė.

Krasnodaro klubas sezoną užbaigs trečioje arba ketvirtoje vietoje, priklausomai nuo to, kas laimės kitą pusfinalį. Tuo tarpu „Uniks“ dar teks palaukti savo varžovų finale – Maskvos CSKA 2:1 pirmauja prieš Sankt Peterburgo „Zenit“, bet net ir laimėjusi ketvirtąjį mačą į kovą dėl trofėjaus stotų tik po Eurolygos finalo ketverto.

„Uniks“: Johnas Brownas 14 (9 atk. kam.), Isaiah Canaanas 12 (2/9 tritaškių), Okaro White‘as (10 atk. kam., 1/5 tritaškių) ir Jordanas Theodore‘as (6 atk. kam.) po 11, Jamaras Smithas 9, Johnas Hollandas 6.

„Lokomotiv-Kuban“: Nigelas Williamsas-Gossas 17 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Grigorijus Motovilovas 14, Mindaugas Kuzminskas 13, Willas Cummingsas 8, Drew Gordonas 6 (9 atk. kam.).