Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai iškovojo šaunią pergalę išvykoje prieš Baltarusijos jaunimo rinktinės pagrindu sudarytą komandą „Raubiči96”. Rungtynių pirmieji du kėliniai nesiklostė taip kaip norėjosi, bet trečiajame elektrėniškiai įrodė savo tvirtumą ir pirmąsias rungtynes naujais metais laimėjo rezultatu 5:3 (1:2, 1:1, 3:0).

Lietuvių komandai vadovavo žaidžiantis treneris Dovydas Kulevičius, kuris įvedė pakeitimų penketukuose: A.Korneičiu – P.Nausėda, P.Gintautas – A.Bendžius – D.Bisturys; T.Vyšniauskas – R.Aliukonis, Š.Kuliešius – D.Kulevičius – A.Židkovas; D.Kazlauskas – V.Jagelavičius – L.Veželis; D.Četvertak.

Vartus visas rungtynes saugojo Nerijus Dauksevičius.

Prieš pat naujus metus į Kazachstano klubą „Gorniak“ persikėlė Povilas Verenis. Komandos sudėtį papildė sezoną JAV pradėjęs 1996 m. gimimo Deividas Četvertak.

Apie rungtynes Dovydas Kulevičius: „Labai džiaugiuos, kad pavyko laimėti šiandien, žinoma, visi mes džiaugiamės. Būna sunku žaisti po švenčių, bet trečiajame kėlinyje mus lydėjo sėkmė ir mes nugalėjome. Dėl pasikeitimų penketuose - tai buvo nacionalinės rinktinės trenerio Berndo Haakės noras, bet kaip matome šiandien tai veikė puikiai. Tikiuosi, kad 2014 m. mums visiems bus pergalių metai“.

Elektrėnų „Energijai“ įvarčius pelnė: Andrius Židkovas (9:55 min.), Aivaras Bendžius (23:25), Dominykas Bisturys (40:23), Paulius Gintautas (44:24) ir Tomas Vyšniauskas (47:44).

Elektrėniškių vartų sargą N.Dauksevičių po kartą „pramušti“ pavyko Jegorui Ivanovui (2:40), Romanui Serafimovičiui (4:50), bei Nikitai Nikitiukui (29:33).

Trečiadienį šios komandos susitiks dar kartą. Artimiausias namų rungtynes Elektrėnų „Energija“ žais artėjantį sekmadienį ir pirmadienį sausio 12 – 13 d. prieš Gomelio ledo ritulininkus.