Praėjusį savaitgalį Maskvoje vyko ir WDSF profesionalų lygos Super Grand Prix klasikinių sportinių šokių varžybos, kuriose Lietuvos atstovai iškovojo aukščiausias vietas – pirmąją vietą laimėjo Mirko Gozzoli ir Edita Daniūtė, antrąją – Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė. Šiose varžybose startavo 16 porų.

Spalio 26 dieną Maskvoje vyko Pasaulinės sportinių šokių federacijos (toliau – WDSF) pasaulio jaunių (iki 16 metų) klasikinių sportinių šokių čempionatas, kuriame puikiai pasirodė ir aukštą 5-ąją vietą iškovojo Kauno sšk „Sūkurys“ sportininkai Karol Michal Tomecki ir Austėja Bliujūtė. Jų treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, Lina Chatkevičiūtė, Donatas Vėželis, Sandra Kniazevičiūtė.

Kita Lietuvai atstovavusi pora, Panevėžio sšk „Rumba“ šokėjai Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė, kuriuos treniruoja Rasa ir Darius Norušai bei Sonata Pekeliūnienė, pasidalijo 18-20 vietomis. Iš viso čempionate dalyvavo 58 poros. Čempionais tapo Rusijos šokėjai Dmitry Kulebakin ir Karina Nikolaeva.

Sekmadienį Maskvoje vyko WDSF Grand Slam klasikinių šokių varžybos, kuriose tarp 233 varžybose dalyvavusių porų, 7-ąją vietą iškovojo Vilniaus sšk „Dileksa“ atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva, to paties klubo šokėjai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė pasidalijo 32-34 vietas. Porų treneriai – Juozas Aleksandravičius, Genadijus Gunko, Olga Gunko.