lacitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lacitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lacitis“.

Lietuvos šokėjai iškovojo pasaulio čempionato bronzą

Lietuvos šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva–Lacitienė po dvejų metų laukimo startavo pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų standartinių šokių pasaulio čempionate. Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajuje šeštadienį įvykęs čempionatas buvo kupinas intrigos ir aistrų. V. Lacitis ir V. Golodneva į Dubajų vyko neabejotinai pasiruošę laimėti medalį.
2021-12-19

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Prancūzijoje nugalėtojai

Savaitgalį Prancūzijos mieste Meževe vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo čempionais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) laimėjo sidabro medalius. Trečią vietą šioje grupėje užėmė Aleksejus Glukhovas ir Anastasija Glazunova iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 52 poros.
2016-04-11

Lietuvos šokėjai – prestižinių varžybų Kinijoje finalininkai

Sekmadienį Kinijos mieste Vuhane vyko didžiausios tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Grand Slam”, kuriose Lietuvos atstovai pateko į finalą. Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) užėmė penktą, o Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) šeštą vietą.
2015-04-27

Lietuvos šokėjai – keturių tarptautinių varžybų prizininkai

Praėjęs savaitgalis buvo ypač sėkmingas Lietuvos šokėjams – jie tapo čempionais, prizininkais ir finalininkais tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Rumunijoje, Italijoje, Lenkijoje ir Latvijoje. Aukso medaliai iš Rumunijos Šeštadienį Timišoaroje (Rumunija) vykusiose suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Lietuvos vicečempionai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) tapo nugalėtojais.
2015-04-21

Lietuvos standartinių šokių čempionatas – Prienuose

Sausio 31–vasario 1 dienomis pirmą kartą Prienų daugiafunkciame sporto centre (Pramonės g. 20) Lietuvos sportinių šokių federacija vykdo visų amžiaus grupių Lietuvos standartinių šokių čempionatą. Sausio 31 d. (šeštadienį) nuo 11 val. vyks jaunučių, jaunių pirmenybės ir senjorų Lietuvos čempionatas. 14 val. prasidės pagrindinių varžybų – Lietuvos čempionato – parengiamieji turai, 18 val.
2015-01-22

Šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai

Šeštadienį Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos „Latvia Open 2014”, kuriose Lietuvos čempionai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) tapo laimėtojais suaugusiųjų standartinių šokių grupėje. Antrąją vietą laimėjo Antonas Skuratovas ir Alena Uehlin iš Vokietijos, o bronzos medaliai atiteko danams Dmitryjui Kolobovui ir Signei Busk. Varžybose dalyvavo 60 porų iš 17 šalių.
2014-11-03

Lietuvos šokėjai pateko į Europos čempionato finalą, tačiau liko šešti

Praėjusį savaitgalį Maskvoje vyko Pasaulio sportinių šokių federacijos Europos suaugusiųjų ir pasaulio jaunių čempionatai, praneša LSŠF. Europos suaugusiųjų standartinių šokių čempionate į finalą pateko ir 6-ąją vietą iškovojo Lietuvos čempionai, Vilniaus sšk „Dileksa“ šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva. Per žingsnį nuo finalo liko mūsų šalies vicečempionai, Kauno sšk „Kaspinas“ atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė. Jie čempionate pasidalijo 8-9-a vietomis.
2014-03-31

Šokėjai V. Lacitis ir V. Golodneva: pora ir ant parketo, ir gyvenime

Antrus metus iš eilės Lietuvos standarto čempionais tapo Vilniaus „Dileksos“ šokėjai V. Lacitis ir V. Golodneva, kurie birželį šoks savo vestuves. Antrus metus iš eilės Lietuvos standarto čempionais tapo Vilniaus „Dileksos“ šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golubeva, kurie pasaulio reitinge dabar užima dešimtą vietą. Lauktos kovos su pagrindiniais varžovais Kauno „Kaspino“ kubo šokėjais Evaldu Sodeika ir Ieva Žukauskaite šįkart nebuvo.
2014-02-20

Sportiniai šokiai: net dvi Lietuvos poros Madride tapo nugalėtojomis

Net dvi Lietuvos poros sėkmingai startavo Madride vykusiose tarptautinėse varžybose užimdamos pirmąsias vietas, praneša Lietuvos sportinių šokių federacija. WDSF Profesionalų lygos atvirose standartinių sportinių (ST) šokių varžybose nugalėtojais tapo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė. Šioje grupėje dalyvavo 10 šokėjų porų. WDSF pasaulio reitingo atvirose ST varžybose taip pat pirmąją vietą užėmė Vilniaus „Dileksos“ šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva.
2014-01-13

Pasaulio standartinių šokių čempionate lietuviai prizinių vietų nepasiekė

Kijeve vyko Pasaulinės sportinių šokių federacijos pasaulio standartinių šokių čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo dvi geriausios šalies suaugusiųjų šokėjų poros, teigiama pranešime spaudai. Lietuvos čempionai, Vilniaus sportinių šokių klubo „Dileksa“ šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva užėmė 8 vietą, o šalies vicečempionai, Kauno sšk „Kaspinas“ šokėjai Evaldas Sodeika i Ieva Žukauskaitė pasidalijo 10-11 vietas. Iš viso čempionate dalyvavo 70 porų.