0

Anglijos FA taurę iškovojęs „Wigan“ klubas priverstas bent vienam sezonui atsisveikinti su „Premier“ lyga. 37 turo rungtynėse Londono „Arsenal“ ekipa net 4-1 sutriuškino trenerio Roberto Martinezo auklėtinius ir taip pastaruosius ištrėmė į antrąjį pagal pajėgumą šalies divizioną „Championship“.

„Kanonieriai“ susitikimą pradėjo greitu įvarčiu. Tikslų perdavimą nuo kampinio gairelės atlikęs Santi Cazorla leido pasižymėti komandos draugui Lukašui Podolskiui, kuriam užteko laiku pakišti galvą bei nukreipti kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Lietuje „skendęs“ Londono „Emirates“ stadionas buvo tikras galvos skausmas tiek vienam, tiek kitam klubui. Vandenį sukaupusi veja ne kartą privertė futbolininkus klysti atliekant perdavimus, todėl žaidybinio broko šiame mače netrūko.

Galiausiai 45 minutę šeimininkai suklydo gindamiesi ir gavo įvartį „į rūbinę“. Shaunas Maloney nepraleido puikios progos pasižymėti ir atstatė rungtynėse pusiausvyrą.

Antrąją rungtynių pusę „Arsenal“ pradėjo kur kas aktyviau. Ir toliau puikius perdavimus komandos draugams dalinęs S.Cazorla šį kartą suteikė galimybę įvartį pelnyti Theo Walcottui. Pastarasis pasižymėjo 63 susitikimo minutę.

Dar po penkių minučių mače asmeninį dublį pelnė pirmojo įvarčio autorius L.Podolskis. Vokiečiui dar vieną rezultatyvų perdavimą atliko ne bet kas, o S.Cazorla.

Tašką šiame susitikime padėjo Aaronas Ramsey. 71 minutę po eilinio S.Cazorlos perdavimo saugas išbėgo vienas prieš varžovų vartininką Joelį ir pastarąjį be didesnio vargo nuginklavo.

Pergalę ir tris taškus iškovojęs „Arsenal“ klubas turnyrinėje lentelėje dar kartą kyla į ketvirtąją poziciją ir laipteliu žemiau nustumia Londono „Tottenham“. Dabar nuo trečioje vietoje esančios kitos sostinės komandos „Chelsea“ trenerio Arsene‘o Wengero auklėtinius skiria vos du taškai.