Ketvirtadienį pirmosiose VTB Vieningosios krepšinio lygos aštuntfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynėse Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) klubas svečiuose 86:80 (18:21, 23:18, 25:23, 20:18) įveikė Donecko "Doneck" (Ukraina) komandą su Dariumi Songaila.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs M. Kalnietis pelnė 22 taškus, sugriebė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir kartą prasižengė. Per 38 žaidimo minutes (38:16) įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 2 tritaškius iš 7, 7 dvitaškius iš 11 bei realizavo abu baudų metimus.

S. Jasaičio indėlis į pergalę - 10 taškų, 8 po krepšiais atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir pražanga. Per 31 su puse minutės (31:39) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

14 taškų nugalėtojams pelnė Maksimas Grigorjevas, 11 - Aleksandras Maričius, 10 - Richardas Hendrixas.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavęs S. Songaila į svečių krepšį įmetė 24 taškus, atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir dusyk prasižengė. Per 27 minutes (26:52) puolėjas pataikė 11 dvitaškių iš 18 bei 2 baudų metimus iš 3.

14 taškų šeimininkams pelnė Kirilas fesenka, 11 - Vojdanas Stojanovskis, 10 - Ramelas Curry's.

Antrosios šios serijos rungtynės Krasnodare vyks šeštadienį.

Kitame ketvirtadienį vykusiame pirmajame aštuntfinalio susitikime Sankt Peterburgo "Spartak" krepšininkai išvykoje 83:69 (19:15, 18:20, 13:24, 33:10) nugalėjo Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (abu Rusija) penketuką.