Kinijoje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiajame etape olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė užėmė tik dešimtąją vietą.

Po trijų rungčių penktojoje vietoje buvusi lietuvė šaudymo ir bėgimo dvikovėje tesurinko 1816 taškų ir tenkinosi tik devynioliktąja pozicija, kuri Lietuvos rinktinės lyderę su 4976 taškais nubloškė į dešimtąją vietą bendroje įskaitoje.

Su vokiete Janine Kohlmann pasidalijusi pirmąją vietą fechtavimosi varžybose (po 976 tšk.) L. Asadauskaitė plaukimo rungtyje buvo devyniolikta (1104 tšk.), o jojimo varžybose (1080 taškų) tenkinosi tik 23-ąja pozicija.

Prizininkėmis tapo į pirmąjį aštuntuką po trijų rungčių net nepatekusios sportininkės: nugalėjo ukrainietė Ganna Buriak (5168 tšk.), antra liko kinė Wanxia Liang (5100 tšk.), o trečiąją vietą užėmė kitą Kinijos atletė Wei Wang (5072 taškai).

Finale nesėkmingai startavusi antroji Lietuvos atstovė 2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvė Gintarė Venčkauskaitė su 3496 taškais liko paskutinė - 36-a.

G.Venčkauskaitė fechtavimosi rungtyje (616 tšk.) buvo 33-čia, plaukime (1068 tšk.) - 24-ta, jojimo varžybose nedalyvavo, o bėgimo ir šaudymo dvikovėje (1812 taškų) užėmė 20-ąją vietą.