asadauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asadauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asadauskaitė“.

Paaiškėjo Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionai: atsirado, kas įveikė pačią Asadauskaitę

„Kol kas sunku susivokti, ką man reiškia vėl tapti Lietuvos čempione, – nusijuokė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempione po pertraukos tapusi Gintarė Venčkauskaitė.
2023-04-04

Geriausios sportininkės Lauros Asadauskaitės mintyse – Paryžiaus olimpiada

Lietuvos sporto apdovanojimuose geriausios 2021 metų sportininkės laurus nuskynė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Šiemet vykusiose Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse 37-erių L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė iškovojo vienintelį Lietuvos olimpinės rinktinės medalį, kai šiuolaikinės penkiakovės varžybose pasidabino sidabro apdovanojimu. Atletė prasitarė, kad svarstys galimybę dalyvauti dar vienose žaidynėse 2024-aisias Paryžiuje.
2021-12-21

Pristatytas naujasis LTeam vaizdo klipas: būti šios komandos dalimi – garbė ir išskirtinumas

Ko reikia, kad patektum į Lietuvos olimpinę komandą? Į daugeliui kylantį klausimą nuo šiol atsakys naujasis LTeam įvaizdžio vaizdo klipas, kuriame link svajonės vedantis elitinių Lietuvos sportininkų sunkus darbas virto realiais skaičiais. „Tai duos aiškumo, nes tiek, kiek sportininkai yra nuplaukę ar nubėgę kilometrų – gali ne kiekvienas, – pabrėžė vienas iš klipo herojų plaukikas Danas Rapšys.
2020-02-04

Žmoną treniruoti apsiėmęs Andrejus Zadneprovskis: šiemet bus sunkiau

Ramiai 2017-uosius sutikę Laura ir Andrejus Zadneprovskiai jau pradėjo pasirengimą sezonui, kuriame laukia nemažai iššūkių ir išbandymų. Šie metai dvejų olimpinių žaidynių prizininkui Andrejui Zadneprovskiui tikrai bus kitokie, nei ankstesnieji. Jis tapo savo žmonos, šiuolaikinės penkiakovės olimpinės čempionės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės pagrindiniu treneriu. Atsakomybė padidėjo, bet patyręs penkiakovininkas nusiteikęs optimistiškai.
2017-01-10

Paguoda žirgo išduotai Laurai Asadauskaitei – olimpinis rekordas paskutinėje rungtyje

Viena iš didžiausių Lietuvos olimpinių vilčių Laura Asadauskaitė Zadneprovskienė liko toli nuo medalio. Jojimo rungtyje favoritei tekęs žirgas nepakluso - nešoko nė per vieną kliūtį. Netekusi vilties iškovoti medalį 2012 metų olimpinė čempionė nepalūžo. Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje lietuvė pagerino olimpinį rekordą. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse pasibaigė moterų šiuolaikinės penkiakovės varžybos.
2016-08-20

Titulą olimpiadoje ginanti penkiakovininkė Laura Asadauskaitė po pirmos rungties – vienuolikta

Rio de Žaneiro žaidynių šiuolaikinės penkiakovės varžybose Laura Asadauskaitė–Zadneprovskienė po pirmosios rungties vienuolikta Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse prasidėjo moterų šiuolaikinės penkiakovės varžybos.vPirmoje – fechtavimosi – rungtyje geriau iš lietuvių sekėsi olimpinės čempionės titulą ginančiai Laurai Asadauskaitei–Zadneprovskienei, kuri iškovojo 19 pergalių, patyrė 16 pralaimėjimų ir su 214 taškų užima vienuoliktą vietą.
2016-08-18

Abi lietuvės fechtavimo rungtyje įveikė po Rusijos vėliava kovojančią Donatą Rimšaitę

Trys Lietuvos penkiakovininkai – olimpinė čempionė 32 metų Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, 21 metų Ieva Serapinaitė ir 29-erių Justinas Kinderis kartu su savo konkurentais ketvirtadienį ims į rankas špagas ir kausis Deodoro olimpinio parko Jaunimo arenoje. Sėkmingai kovas pradėjusi olimpinės čempionės titulą ginanti Laura Asadauskaitė Zadneprovskienė įveikė ir vieną principinių konkurenčių rusę Donatą Rimšaitę.
2016-08-18

Laura Asadauskaitė – Europos čempionė!

Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė trečią kartą tapo Europos čempione! Aukso medaliai Lietuvos sportininkėms atiteko ir komandinėje įskaitoje! Sofijoje vykusiose Europos čempionato moterų finalo varžybose L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė surinko 1368 taškus ir aplenkė prizininkėmis tapusias rusę Gulna Guibaduliną (1350) bei turkę Ilkę Ozyuksel (1327). L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė Europos čempione taip pat tapo 2012 ir 2015 metais.
2016-07-09

Lietuvos penkiakovininkės netikėtai gavo dar vieną kelialapį į Rio de Žaneirą

Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM) šiandien oficialiai informavo Lietuvos tautinį olimpinį komitetą, kad teisę dalyvauti 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo keturi Lietuvos sportininkai: čempionės titulą ginsianti Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė, Gintarė Venčkauskaitė ir Justinas Kinderis.
2016-06-01

Skandalingai Lietuvą į Rusiją iškeitusi Donata Rimšaitė triumfavo pasaulio čempionate

Nuo 2011 ne Lietuvos, o jau Rusijos garbę ginanti Donata Rimštaitė iškovojo vieną skambiausių savo pergalių šiuolaikinėje penkiakovė, kai persikraustė gyventi ir sportuoti į kaimyninę šalį. Maskvoje vykusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato mišriose estafečių varžybose ji buvo nepavejama su Aleksandru Lesunu. 2014 metais šioje estafetėje triumfavę lietuviai varžybų nebaigė. Pasaulio čempionais tapo Rusijos atstovai Aleksandras Lesunas ir Donata Rimšaitė (1509 tšk.