0

„Real“ per tris minutes pribaigė mažuma žaidusį „Manchester United“

„Borussia“ sutriuškino „Shakhtar“ (fotoalbumai, įvarčių video)

Atsakomosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse antradienį „Manchester United“ rezultatu 2:1 (3:2) pralaimėjo Madrido „Real“ ekipai.

Pirmasis pavojingas išpuolis buvo užfiksuotas 20 susitikimo minutę. „Manchester United“ gynėjas Nemanja Vidičius po standartinės situacijos smūgiu galva pataikė į Diego Lopezo saugomų vartų virpstą. Prie atsimušusio kamuolio pirmasis suskubo Danny Welbeckas, tačiau netiksliai pataikė į kamuolį, kurį atrėmė „Real“ vartininkas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui jau minėtas D.Welbeckas vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau laiku iš vartų išbėgęs D.Lopezas sugebėjo atremti saugo smūgį.

Prieš pat pertrauką traumą patyrė „Real“ saugas Angelo Di Maria. Jį aikštėje pakeitė Kaka.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu aikštės šeimininkų įvarčių. 48 sutikimo minutę „United“ saugas Nani varžovų baudos aikštelėj atėmė kamuolį iš gynėjo ir pasiuntė į link vartų. „Real“ gynėjas Sergio Ramosas bandė sustabdyti kamuolį, tačiau nukreipė į savo paties vartų tinklą.

57 minutę „raudonieji velniai“ liko dešimtyje. Raudoną kortelę prieš save išvydo Nani už netyčinę pražangą prieš „Real“ gynėją.

Svečiai iš Ispanijos sostinės netruko padidinti apsukas ir prispausti Sero Alexo Fergusono auklėtinius prie savų vartų. Ispanų pastangos buvo vainikuotos 66 minutę, kuomet gražiu smūgiu rezultatą išlygino saugas Luka Modričius.

Rezultatas:

„Manchester United“ – „Real“ 1:2

18' P. Evra (geltonoji kortelė)

38' A. Arbeloa (geltonoji kortelė)

48' [1 - 0] S. Ramos (į savus vartus)

55' Nani (raudonoji kortelė)

66' [1 - 1] L. Modričius

69' [1 - 2] C. Ronaldo

72' M. Carrickas

73' Kaka (geltonoji kortelė)

88' Pepe (geltonoji kortelė)

Startinės sudėtys:

„Manchester United“: David De Gea, Patrice Evra, Nemanja Vidič, Rio Ferdinand, Rafael, Tom Cleverley, Michael Carrick, Ryan Giggs, Danny Wellbeck, Nani, Robin van Persie.

„Real“: Diego Lopez, Fabio Coentrao, Raphael Varane, Sergio Ramos, Alvaro Arbeloa, Xabi Alonso, Sami Khedira, Cristiano Ronaldo, Mesut Ozil, Angel Di Maria, Gonzalo Higuain.

Dar po trijų minučių antrą kamuolį į aikštės šeimininkų vartus pasiuntė Cristiano Ronaldo gavęs puikų perdavimą iš puolėjo Gonzalo Higuaino.

„United“ nepasidavė ir kovėsi iki pat paskutinės minutės, tačiau rezultatas daugiausia dėl puikaus D.Lopezo žaidimo švieslentėje nepasikeitė. Jose Mourinho auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 2:1.

Kita Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve tapo Dortmundo „Borussia“ ekipa savo aikštėje rezultatu 3:0 įveikusi Donecko „Šachtar“ vienuolikę (bendras rezultatas: 5:2).

Į pergalę vokiečius vedė saugas Mario Gotze, kuris 31 minutę atliko rezultatyvų perdavimą Felipei Santanai, o dar po šešių minučių ir pats pelnė įvartį. Antrajame kėlinyje pasižymėjo Jakubas Blaszczykowskis.

Rezultatas:

„Borussia“ – „Shakhtar“ 3:0

15' O. Kucheras (geltonoji kortelė)

31' [1 - 0] S.F. Augusto

37' [2 - 0] M. Götze

59' [3 - 0] J. Blaszczykowski

„Borussia“: Roman Weidenfeller, Marcel Schmelzer, Felipe Santana, Neven Subotič, Lukasz Piszczek, Sven Bender, Ilkay Gundogan, Marco Reus, Mario Goetze, Jakub Blaszczykowski, Robert Lewandowski.

„Shakhtar“: Andrej Piatov, Razvan Rat, Aleksandr Kučer, Jaroslav Rakitskij, Dario Srna, Tomas Hubschman, Fernandinho, Taison, Henrikch Mkchitarijan, Alex Teixeira, Luiz Adriano.