Dakaro ralio dešimtame etape Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno pilotuojamas automobilis iki greičio ruožo pabaigos likus 4 km pavojingai pakibo ant skardžio.

Keliolika minučių pavargę sirgaliai mėgino automobilį gelbėti savo jėgomis, tačiau sugrąžinti į trasą nesugebėjo. „OSCar“ gelbėjimo operacija pajudėjo iš mirties taško, kai pavyko sustabdyti prancūzo Bruno Mioto automobilį ir šis sutiko padėti. Lietuviai tęsia lenktynes.

Antradienį Dakaro ralio greičio ruože lietuvių Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas finišavo 76 vietoje. Trasą sportininkai įveikė per 5 h 48 min. 57 s, nuo lyderio atsilikdami 1 h 52 min. 59 s.

Bendroje įskaitoje jų pozicija pakito nežymiai – po devintojo buvę 77, dabar „Oscar“ automobiliu važiuojantys sportininkai klasifikuojami 74 vietoje. Nugalėtoju tapo Orlando Terranova. Argentinietis, lenktyniaujantis BMW automobiliu, 353 km distanciją įveikė per 3 val. ir 57 min.

"Dar vienas finišas tikslo link! Taip pat dar viena beprotiškai karšta diena. Greičio ruože turėjome techninių nesklandumų, bet viską išsprendėme. Užtruko laiko, tačiau ką padarysi. Pradeda lįsti antrąją lenktynių dieną mano padarytų klaidų pasekmės. Dar pametėme galinį sparną, dabar užsiimame paieškomis ir tikimės jį atgauti. Mūsų OSCar po truputį tampa „Mad Max" – „Facebook“ paskyroje Lietuviai Dakare sakė B. Vanagas.