Škotijos futbolo lygos taurės varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį Edinburgo „Hearts“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, svečiuose po baudinių serijos 5:4 įveikė „Dundee United“ futbolinikus.

Po dviejų kėlinių ir pratęsimo rezultatas buvo lygus 1:1 (1:1). 79-ąją min. iš aikštės buvo pašalintas „Hearts“ gynėjas Darenas Baras (Darren Barr).

Visas rungtynes žaidęs gynėjas Marius Žaliūkas baudinių serijoje išvedė „Hearts“ komandą į priekį 5:4, o „Dundee United“ gynėjas Šonas Dilonas (Sean Dillon) paskutiniojo baudinio neįmušė.

Arvydas Novikovas žaidė iki 97-osios min.

Pusfinalio burtai bus traukiami lapkričio 8 dieną.